news-background
news-background

«نیکلای کاستر والداو» و «جیمی فاکس» به فیلم اکشن God Is A Bullet پیوستند

«نیک کاساوتیز» کارگردان «جان کیو» (John Q) فیلم تریلری با مضمون انتقام و شبیه به «مندی» (Mandy) و‌ «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon A Time In Hollywood) می‌سازد. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

این هفته گزارش شد که کاساوتیز فیلم بلندی به نام «خدا گلوله است» (God Is A Bullet) نوشته و کارگردانی خواهد کرد. در این فیلم اکشن تریلر بازیگرانی چون «نیکلای کاستر والداو»، «جیمی فاکس»، «مایکا مور»، «جنیوری جونز»، و «اندرو دایس کلی» همکاری خواهند کرد. این فیلم اقتباسی است از رمانی نوشته‌ی «بوستون ترون».

کاستر والداو نقش کارآگاهی به نام «باب های‌تاور» را بازی می‌کند که پس از به انحراف کشیده‌شدن تحقیقات در مورد فرقه‌ای شیطانی که مرگ همسر سابقش را رقم زدند و دخترش را به گروگان گرفتند، از نیروی پلیس کناره‌گیری می‌کند. های‌تاور سپس با همکاری یک فراری با بازی مور، به این فرقه نفوذ می‌کند و می‌کوشد رهبر آن را به دام اندازد و دختر گمشده‌اش را پیدا کند.

فاکس یک نقش کلیدی به نام «کشتی‌ران» (Ferryman) که احتمالاً رهبر فرقه است را بازی می‌کند. او در فیلم «بیبی درایور» (Baby Driver) «ادگار رایت» سابقه‌ی بازی در نقش شخصیت‌های شرور را داشته است.

فیلمبرداری این پروژه در مکزیکو سیتی انجام خواهد شد بنابراین انتظار می‌رود که بازیگران لاتین تباری به آن فیلم اضافه شوند. داستان و لوکیشن فیلم یادآور «مردی در آتش» (Man on Fire) با بازی «دنزل واشینگتن» و «داکوتا فنینگ» در سنین کودکی‌اش است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید