news-background
news-background

«زک اسنایدر» فیلم Zack Snyder’s Justice League را به صورت زنده با هواداران می‌بیند

شبکه‌ی HBO Max اعلام کرد که ضیافت تماشای زنده و گروهی فیلم «لیگ عدالت زک اسنایدر» (Zack Snyder’s Justice League) شب ۱۸ مارس (۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۹) از پلتفرم «سینر» (Scener) برگزار خواهد شد.

حضور در این رویداد برای مشترکین شبکه‌ی HBO Max آزاد است و رأس ساعت ۷ بعد از ظهر ۱۸ مارس به وقت منطقه‌ی زمانی شرقی (ET) برگزار می‌شود. اسنایدر در طول چهار ساعت پخش فیلم میزبان رویداد است و پس از آن مشترکین شبکه می‌توانند ضیافت‌ تماشای گروهی خودشان را در پلتفرم «سینر» ایجاد کنند.

«کات اسنایدر» در پی درخواست‌های مکرر هواداران «لیگ عدالت» که در سال ۲۰۱۷ با کارگردانی «جاس ویدن» ساخته شد و به شکست انجامید از سوی برادران وارنر و شبکه‌ی HBO Max چراغ سبز گرفت. بر خلاف دیگر پروژه‌های سینمایی وارنرها که از HBO Max پخش شده، «لیگ عدالت زک اسنایدر» در آینده نزدیک در سالن‌های سینما اکران نخواهد شد، اما اسنایدر می‌گوید نسخه‌ی آیمکس کات خود را آماده کرده است.

کمپانی «سینر» پیش‌تر برای تماشای گروهی «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) با HBO همکاری کرده بود. این پلتفرم میزبان شبکه‌های نت‌فلیکس، آمازون، هولو و دیزنی+ نیز بوده است. «سینر» از تمامی دستگاه‌های دسک‌تاپ و موبایل پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود برای این رویداد چهار ساعته یک «میان‌پرده» وجود داشته باشد. پیش از پخش فیلم اسنایدر به مدت حدوداً بیست دقیقه مقدمه‌ای ویدیویی ارائه خواهد کرد.

در خلاصه داستان «لیگ عدالت زک اسنایدر» آمده است: ««بروس وین» (بن افلک) که می‌خواهد اطمینان حاصل کند فداکاری سوپرمن (هنری کویل) بیهوده نبوده، به یاری «دایانا پرنس» (گل گدوت) و گروهی از فراانسان‌ها باید از زمین در مقابل تهدیدی که می‌تواند فاجعه‌بار باشد محافظت کند. این وظیفه دشوارتر از تصور بروس است، چرا که هر یک از نیروها باید بر شیاطین درونی خود و گذشته‌شان که مانع همکاری آن‌ها شده غلبه کنند تا در نهایت اتحاد قهرمانان را شکل دهند. بتمن (افلک)، زن شگفت‌انگیز (گدوت)، آکوامن (جیسون موموآ)، سایبورگ (ری فیشر) و فلش (ازرا میلر) که حالا متحد شده‌اند، ممکن است از نجات سیاره از استپن‌وولف‌، دساد، و دارک‌سید، و مقاصد وحشتناکشان بازمانده باشند.»

برادران وارنر فیلم چهار ساعته «لیگ عدالت زک اسنایدر» را ۱۸ مارس (۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۹) در HBO Max پخش می‌کند.

اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید