news-background
news-background

اولین تصویر از «فلورنس پیو» در فیلم Don’t Worry Darling

پیو در فیلم «نگران نباش عزیزم» نقش زنی در دهه‌ی ۱۹۵۰ را بازی کرده که به اسرار ناخوشایندی در مورد همسرش پی می‌برد.

 

«الیویا وایلد» که در ماه‌های گذشته تصاویر زیادی از پشت صحنه‌ی فیلمبرداری «نگران نباش عزیزم» (Don’t Worry Darling) را در حساب اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود، امروز از اولین تصویر رسمی فیلم و «فلورنس پیو» بازیگر نقش اول آن رونمایی کرد. ستاره‌ی «میدسامر» (Midsommar) و «زنان کوچک» (Little Women) در این فیلم نقش زنی در دهه‌ی ۱۹۵۰ را بازی می‌کند که زندگی بی‌نقصش با پی بردن به راز ناخوشایندی از هم می‌پاشد. دیگر بازیگران فیلم «هری استایلز»، «جما چان»، «کیکی لین» و «کریس پاین» خواهند بود.

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است: «یک زن خانه‌دار در دهه‌ی ۱۹۵۰ که با همسرش در یک جمع یوتوپیایی زندگی می‌کند به تدریج پی می‌برد که کمپانی بزرگ همسرش شاید اسرار ناخوشایندی را مخفی می‌کند.»

وایلد در «نگران نباش عزیزم» با «متیو لیباتیک» همکاری کرده که فیلمبردار همیشگی «دارن آرونوفسکی» است. وایلد در یکی از پست‌هایش در شبکه‌های اجتماعی لیباتیک را «یار اصلی من، آموزگار من، چشم من، مخلوق پرانرژی من، و دوست من» نامیده و اضافه کرده بود: «او نه تنها فیلمبرداری‌اش کرد... [بلکه] اساساً به همراه من به دنیایش آورد. ما به واسطه‌ی عزمی راسخ به موفقیتی رسیدیم که همیشه ناممکن به نظر می‌رسید، و من به این دستاورد بسیار افتخار می‌کنم. او چیزهایی به من آموخت که هیچ آموزشگاهی نمی‌توانست بیاموزد، و هرگز صبرش لبریز نشد و هر روز هزاران پرسش مرا پاسخ می‌داد. او باعث شد بیش از آنچه تصور می‌کردم عاشق فیلمسازی شوم.»

وایلد با کارگردانی «بوک‌اسمارت» (Booksmart) در سال ۲۰۱۹ تحسین منتقدین را برانگیخت. یکی از چندین پروژه‌ی بعدی وایلد اسپین‌آف «مرد-عنکبوتی» سونی خواهد بود.

تاریخ پخش «نگران نباش عزیزم» توسط برادران وارنر هنوز مشخص نشده است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید