news-background
news-background

تصاویر پشت صحنه فیلم اکشن Bullet Train: «برد پیت» غرق در خون

فیلم اکشن «قطار سریع‌السیر» (Bullet Train) به کارگردانی «دیوید لیچ» یکی از جذاب‌ترین پروژه‌های سینمایی آینده هالیوود است. در این فیلم «برد پیت»، «سندرا بولاک»، «لیدی گاگا»، «آرون تیلور جانسون»، «برایان تایری هنری»، «زازی بیتس»، «جویی کینگ»، «مایکل شنان»، «لوگان لرمن»، و «اندرو کوجی» نقش‌آفرینی کرده‌اند. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

«کلی مک‌کورمک» تهیه‌کننده‌ی «قطار سریع‌السیر» به‌تازگی در مصاحبه با «کلایدر» فاش کرده است که نزدیک به دو هفته از فیلمبرداری پروژه باقی مانده و سپس مراحله‌ی پس از تولید آن چند ماه دیگر به طول می‌انجامد. او می‌گوید تولید فیلم برای بسیاری از عوامل لذت‌بخش بوده است.

مک‌کورمک می‌گوید: «فکر می‌کنم ترکیب فیلم که در واقع یک جست‌وخیر جنایی دیوانه‌وار است، هم برای هواداران و هم بازیگران هیجان‌انگیز باشد. هرچه از این فیلم و این تجربه بگویم کم گفته‌ام. هر روز آن لذتی وصف‌ناپذیر داشت.»

این تهیه‌کننده در مورد تفاوت‌های این فیلم با سایر عناوین اکشن می‌گوید: «یکی از جذابیت‌های اکشن در این فیلم فضای محدودشده‌ی آن است، زیرا ما اساساً در تمام طول فیلم در یک قطار سریع‌السیر به سر می‌بریم. بنابراین، چگونه باید... خلاقیتش در چیست؟ بدیع بودنش چیست؟ تازگی‌اش چیست؟ این یک چالش لذت‌بخش برای دیوید و نیز واحد دوم کارگردانی به رهبری «گرگ رمنتر» بوده است.»

جالب اینکه لیچ پیش از تبدیل شدن به اکشن‌سازی شناخته‌شده، بدل‌کار «برد پیت» بوده است. مک‌کورمک در مورد تمرین‌های پیت برای این نقش می‌گوید: «آن‌ها همکارانی فوق‌العاده‌اند و این کارشان شکوهمند است. برد بازیگری فروتن است و یک انسان شریف. فکر می‌کنم او از خود نمایشی به جا گذاشته که ما پیش‌تر ندیده بودیم. پرنشاط، لذت‌بخش و باورنکردنی است، و فکر می‌کنم شهامت به خرج داده. ما هم به همین ترتیب... او تمرینات زیادی را پشت سر گذاشت، و فکر می‌کنم یکی از علت‌هایش این باشد که برای مردی بازی می‌کند که قبلاً به‌خاطرش مشت خورده، بنابراین چیزی برای ثابت کردن دارد. اما حتی در دوران کووید، ابتدای شیوع، پیش از آنکه فیلمبرداری کنیم، به خانه‌ی او می‌رفتیم، با ماسک و انجام تست، و او را آماده‌ی صحنه‌های مبارزه می‌کردیم. او خودش را وقف این پروژه کرده.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید