news-background
news-background

اقدام بحث‌برانگیز بازیگر آمریکایی به نشانه اعتراض به فرمان ماندن در خانه

«کرک کامرون» بازیگر سریال «رنج‌های فرزندپروری» (Growing Pains) به نشانه‌ی اعتراض به فرمان ماندن در خانه رویداد دیگری بدون ماسک میزبانی کرد. این رویداد در مال «اوکس» در «توزند اوکس» کالیفرنیا برگزار شده و نزدیک به ۱۰۰ نفر در آن حضور پیدا کرده‌اند. کامرون برای سومین بار در ماه دسامبر چنین رویدادی برگزار می‌کند. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

این در حالی است که در شهر ونتورا – جایی که مال اوکس واقع شده، بیشترین شمار ابتلای روزانه به کووید-۱۹ از زمان شیوع پاندمی گزارش شده و نرخ مثبت شدن تست کویید به ۱۲.۶ درصد می‌رسد.

کامرون در شبکه‌های اجتماعی این رویدادها را تبلیغ می‌کند و آن‌ها را بخشی از جنبش «بلندتر بخوان آمریکا» (Sing It Louder USA) می‌داند و ادعا می‌کند که در واکنش به «دولتمردان ستمگری که به مردم می‌گویند چگونه کریسمس را برگزار کنند»، می‌خواهد در سراسر آمریکا سرود کریسمس را بخواند.

مال «اوکس» با انتشار بیانیه‌ای می‌گوید: «ما از این اعتراضات صلح‌آمیز غیرمسئولانه و در عین حال به شکل قانونی محافظت‌شده حمایت نمی‌کنیم.» و اضافه می‌کند که مقامات را برای توقف برگزاری این رویداد آگاه ساخته است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۴ دی ۱۳۹۹ ۱۷:۳۲

خریت اشکال مختلفی داره اینم یه نوعی ازشه

نمایش اسپویل