news-background
news-background

تریلر اپیزود ویژه کریسمس Euphoria منتشر شد

[حاوی اسپویلر از فصل اول «سرخوشی»]

اپیزود پایانی فصل اول سریال «سرخوشی» (دانلود سریال Euphoria با لینک مستقیم) سرنوشت شخصیت «رو» با بازی «زندیا» مبهم باقی ماند. این قسمت در حالی به پایان رسید که «رو» به دنیایی سورئال پرتاب شد و بینندگان را به این گمان برد که شخصیت مرده است. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

بازیگران این سریال پربیننده‌ی شبکه‌ی HBO به‌سرعت این گمانه‌زنی‌ها را فرونشاندند و با انتشار تریلر اپیزود ویژه‌ی کریسمس سریال، هواداران مجموعه از این بابت به صورت کامل اطمینان حاصل می‌کنند. این قسمت یکی از دو اپیزود ویژه‌ای است که فصل اول و دوم را به یکدیگر پیوند می‌زند.

بنا بر اعلام HBO، در این اپیزود ویژه که «دردسر همیشه دوام ندارد» (Trouble Don’t Last Always) نام گرفته، «رو» خود را برای کریسمس آماده می‌کند. «سم لوینسون» برای نویسندگی و کارگردانی و «کولمن دومینگو» برای تکرار نقش خود در فصل اول بازخواهند گشت. عنوان و تاریخ اپیزود ویژه‌ی دوم هنوز مشخص نیست. هر دوی این اپیزودها در حین پاندمی فیلمبرداری شده‌اند.

سریال «سرخوشی» تابستان گذشته در مراسم امی ۲۰۲۰ خوش درخشید و سه جایزه را به خانه برد. مهم‌ترین امی سریال در بخش بهترین بازیگر زن نقش اول برای «زندیا» رقم خورد و او را به جوان‌ترین برنده‌ی تاریخ امی در این بخش تبدیل کرد. این سریال در بخش‌های بهترین گریم و بهترین موسیقی و شعر اریجینال نیز برنده‌ی امی شد.

«کیسی بلویز» مدیر شبکه‌ی HBO پس از مراسم امی تأیید کرده بود که تولید فصل دوم «سرخوشی» قرار است اوایل سال ۲۰۲۱ انجام شود. لوینسون و عوامل سریال در ماه مارس آماده می‌شدند تا اپیزودهای جدید فصل دوم را تولید کنند، اما شیوع پاندمی مانع شد و نویسنده به فکر تولید دو اپیزود ویژه در حین پاندمی افتاد. لوینسون با همکاری «زندیا» و «جان دیوید واشینگتن» فیلم «مالکم و ماری»‌ (Malcolm & Marie) را نیز مخفیانه فیلمبرداری کرد. امتیاز پخش این فیلم با قراردادی ۳۰ میلیون دلاری توسط نت‌فلیکس خریداری شده است.

اولین اپیزود ویژه‌ی «سرخوشی» ۶ دسامبر (۱۶ آذر ماه ۱۳۹۹) از HBO پخش خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۲۱:۲۵

از کجا میشه دانلود کرد این قسمت رو هنوز نیومده؟

نمایش اسپویل