news-background
news-background

کارگردان لایو-اکشن Lilo & Stitch معرفی شد

«جان ام. چو» بازسازی لایو-اکشن «لیلو و استیچ» (دانلود فیلم Lilo & Stitch با لینک مستقیم) را برای دیزنی کارگردانی می‌کند. استودیو هنوز اعلام نکرده است که این بازسازی در سالن‌های سینما اکران خواهد شد یا در دیزنی+ منتشر می‌شود. بازیگران و نویسندگان فیلم هنوز معرفی نشده‌اند. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

«دن لین» و «جاناتان ایریک» که بازسازی «علاءالدین» (Aladdin) را برای دیزنی ساختند، تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود. نسخه‌ی اصلی «لیلو و استیچ» به کارگردانی «کریس سندرز» و «دین دی‌بلوا» در سال ۲۰۰۲ اکران شد. داستان آن فیلم انیمیشن در مورد یک دختر شش ساله‌ی اهل هاوایی و خواهر نوجوانش «نانی» بود که سرپرستی یک موجود فرازمینی به نام استیچ را می‌پذیرند.

«لیلو و استیچ» چندین اسپین‌آف از جمله «استیچ: فیلم» (Stitch: The Movie) که مستقیماً در شبکه‌ی نمایش خانگی عرضه شد، «لیلو و استیچ ۲» (Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch) و «لیروی و استیچ» (Leroy and Stitch) را در پی داشت. یک سریال تلویزیونی به نام «لیلو و استیچ: سریال» (Lilo & Stitch: The Series) نیز در خلال سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ از شبکه‌ی دیزنی چنل روی ایر رفت.

دیزنی تاکنون فیلم‌های انیمیشن کلاسی متعددی را به شکل لایو-اکشن بازسازی کرده است. «شیر شاه» (The Lion King)، «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast)، «علاءالدین» (Aladdin)، «مولان» (Mulan)، و «دامبو» (Dumbo) از جمله‌ی این عناوینند. بازسازی «پری دریایی کوچولو» (The Little Mermaid) نیز با بازی «هالی بیلی» در نقش «آریل» و «ملیسا مک‌کارتی» در نقش «اورسلا» در حال پیشرفت است.

چو بیشتر با فیلم پرفروش «آسیایی‌های خرپول» (دانلود فیلم Crazy Rich Asians با لینک مستقیم) شناخته می‌شود که در سال ۲۰۱۸ اکران شد. او پیش از بازسازی «لیلو و استیچ» سریال «بید» (Willow) را برای دیزنی+ تولید می‌کند.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید