news-background
news-background

اولین تریلر Stardust فیلم بیوگرافیکال «دیوید بویی»

 

«جانی فلین» ستاره‌ی فیلم «اما» خود را به شکل «زیگی استارداست» درآورده.

 

«گابریل رینج» فیلمسازی بریتانیایی با «استارداست» (دانلود فیلم Stardust با لینک مستقیم) فیلمی بیوگرافیکال در مورد زندگی «دیوید بویی» اسطوره‌ی موسیقی پیش از تبدیل شدنش به یک نماد فرهنگی بین‌المللی ساخته است. در این فیلم سرگذشت بویی در اولین تور او در سراسر ایالات متحده، و نحوه‌ی خلق شخصیت «زیگی استارداست» توسط او شرح داده خواهد شد و می‌تواند از «جانی فلین» که سابقه‌ی خوانندگی دارد یک ستاره بسازد. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

بویی یکی از شناخته‌شده‌ترین خوانندگان تاریخ موسیقی است اما از زندگی او پیش از ورود به عرصه‌ی موسیقی کمتر کسی آگاهی دارد. «دیوید بویی» ۲۴ ساله در سال ۱۹۷۱ به همراه ایجنت خود «ران اوبرمن» با بازی «مارک مارون» سفری جاده‌ای به سراسر آمریکا آغاز می‌کند. فیلم «استارداست» نگاهی می‌اندازد به پشت پرده‌های شکل‌گیری شخصیت «زیگی استارداست» و مسیری که خواننده برای تبدیل شدن به یک فوق‌ستاره طی کرد.

این فیلم اولین بار در جشنواره‌ی فیلم ترایبکا اکران شد و واکنش‌های مختلفی از سوی منتقدین به دنبال داشت. آن‌ها بر این باور بودند که فیلم هرگز مثل ستاره‌ی فیلم یا موضوعش اریجینال نیست. دیگر بازیگران فیلم «جنا مالون»، «لارا هلر»، «آتونی لنگان»، «آرون پول»، و «رایان بلیکلی» خواهند بود.

رینج فیلمنامه‌ی «استارداست» را با همکاری «کریستفر بل» به نگارش درآورده. این کارگردان بیشتر با فیلم‌های «مرگ رئیس جمهور» (Death of a President) و «روزی که بریتانیا متوقف شد» (The Day Britain Stopped) شناخته می‌شود.

آی‌اف‌سی فیلمز «استارداست» را ۲۵ نوامبر (۵ آذر ماه ۱۳۹۹) در پلتفرم‌های دیجیتال و سالن‌های سینما اکران می‌کند.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید