news-background
news-background

تریلر The White Tiger: اقتباس رامین بحرانی از رمان محبوب هندی

 

«ببر سفید» از رمانی پرفروش نوشته‌ی «آراویند آدیگا» هندی اقتباس شده است.

 

«آراویند آدیگا» رمان‌نویس هندی کتاب «ببر سفید» را در سال ۲۰۰۸ منتشر کرد و آن را به دوست نزدیکش «رامین بحرانی» تقدیم کرد. این قدردانی در اولین صفحه‌ی رمان سبب شده که بحرانی نیز فیلم بر اساس «ببر سفید» (دانلود فیلم The White Tiger با لینک مستقیم) با همکاری نت‌فلیکس بسازد. این اولین فیلم بحرانی از سال ۲۰۱۸ تاکنون است وقتی که «فانهایت ۴۵۱» (Fahrenheit 451) را برای HBO ساخت. اولین تریلر «ببر سفید» به تازگی منتشر شده است. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

«آدارش گوراو»، «راجکومار رائو» و «پریانکا چوپرا» بازیگران این فیلم کمدی تلخ خواهند بود که داستانی الهام‌بخش در مورد «بالرام هاوای» روایت می‌کند که از کار در یک چای‌خانه در دهکده‌ی محل تولدش به رانندگی در دهلی برای آشوک ثروتمند با بازی «راجموار رائو» می‌رسد. بالرام که در تمام طول عمرش گرفتار فساد و ستم نظام بی‌عدالتی است اولین گام‌ها را برای رهایی برمی‌دارد.

«ببر سفید» ابتدا قرار بود توسط «تاد فیلد» فیلمساز نامزد اسکار کارگردانی شود که نسخه‌های اولیه فیلمنامه را نیز به نگارش درآورده بود، اما اختلافات حقوقی میان سرمایه‌گذار هندی و کمپانی‌های تولید‌کننده‌ی فیلم در سال ۲۰۱۲ پروژه را به انحراف کشاند.

بحرانی پیش‌تر در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» گفته بود: « به یاد می‌آورم که اولین نسخه‌های «ببر سفید» را پیش از آنکه به پایان برسد می‌خواندم. فکر کردم که شگفت‌انگیز است. همیشه می‌خواستم به فیلم تبدیلش کنم. خوشحالم که او برای این کار به من اعتماد کرد.»

چوپرا در این فیلم نقش پینکی همسر آمریکایی آشوک را بازی می‌کند و به همراه «ایوا دوورنی» از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهد بود. «ببر سفید» ۲۲ ژانویه (۳ بهمن ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش خواهد شد اما پیش از آن به مدت کوتاهی روی پرده می‌رود.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید