news-background
news-background

تریلر Sylvie's Love با بازی تسا تامپسون منتشر شد

آمازون پرایم امیدوار است «عشق سیلوی» در فصل کریسمس پربیننده شود.

 

سالن‌های سینما در ایام کریسمس آینده به تصرف فیلم‌هایی چون «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» (Wonder Woman 1984)، «زن جوان آینده‌دار» (Promising Young Woman) درمی‌آید و انیمیشن «روح» (Soul) از طریق دیزنی+ عرضه می‌شود. اما فیلم مستقلی که در همین فصل اکران خواهد شد «عشق سیلوی» (Sylvie's Love) به نویسندگی و کارگردانی «یوجین اشی» و بازی «تسا تامپسون» است. این فیلم در جشنواره‌ی فیلم ساندنس با نقدهای مثبتی مواجه شد و قرار است روز کریسمس از آمازون پرایم پخش شود. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

داستان «عشق سیلوی» در مورد رابرت با بازی «نمدی اسوموا» است که شب‌ها در کنار اعضای معمولی یک گروه جاز به نواختن ساکسوفون می‌پردازد. سیلوی با بازی تامپسون نیز رؤیای بازیگری در تلویزیون را دارد و روزهای تابستان در حالی که منتظر است تا نامزدش از جنگ برگردد به کمک پدرش در فروشگاه موسیقی می‌رود. وقتی که رابرت کار نیمه‌وقتی در این فروشگاه می‌پذیرد، این دو رابطه‌ی عاشقانه‌ی عمیقی شروع می‌کنند که هرگز تجربه نکرده بودند.

تامپسون که یکی از تهیه‌کنندگان پروژه است پیش‌تر در مصاحبه با ای‌بی‌سی گفته بود که فیلمنامه‌ی این فیلم او را به یاد «دفترچه خاطرات» (The Notebook) می‌اندازد. تامپسون می‌گوید: «ساختن فیلمی در مورد دو فرد سیاه‌پوست که عاشق یکدیگر می‌شوند مرا به‌شدت تحت تأثیر قرار داد. فکر می‌کنم حتی در این دوران پرخطر و اندوه‌بار، نشان می‌دهد که ما هنوز با هم شام می‌خوریم، هنوز جشن می‌گیرم، هنوز آواز می‌خوانیم، هنوز عشق‌ورزی می‌کنیم و همه‌ی کارهای دیگری که به عنوان انسان برای تقویت خود انجام می‌دهیم.»

«عشق سیلوی» از ۲۵ دسامبر (۵ دی ماه ۱۳۹۹) از آمازون پرایم پخش خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید