news-background
news-background

درگذشت «مارگارت نولان» ستاره Goldfinger و «تام کندی» مجری سرشناس آمریکایی

«مارگارت نولان» ستاره‌ی فیلم «پنجه‌طلایی» (دانلود فیلم Goldfinger با لینک مستقیم) ۵ اکتبر در سن ۷۶ سالگی درگذشت. نولان بیشتر برای بازی در نقش مدل سکانس به‌یادماندنی فیلم «پنجه‌طلایی» و ماساژور «جیمز باند» در همین فیلم که در سال ۱۹۶۴ ساخته شد شناخته می‌شود. او در سال ۱۹۶۴ نیز در فیلم «شب یک روز سخت» (دانلود فیلم A Hard Day's Night با لینک مستقیم) و چندگانه‌ی «ادامه بده» (Carry On) در سال‌های ۱۹۶۵ تا ۱۹۷۴ دیده شده بود. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

نولان اخیراً برای بازی در فیلم «دیشب در سوهو» (دانلود فیلم Last Night in Soho با لینک مستقیم) به کارگردانی «ادگار رایت» انتخاب شده بود. این فیلم بهار سال ۲۰۲۱ روی پرده خواهد رفت. رایت در صفحه‌ی توییترش به این مدل و بازیگر ادای احترام کرد و نوشت: «در کمال تأسف باید گزارش کنم که «مارگارت نولان» بازیگر و هنرمند بزرگ درگذشت. او در میان نمودار ون تمام چیزهای جذاب دهه‌ی ۱۹۶۰ بود؛ در کنار بیتلز ظاهر شد، فراتر از یک نقش به‌یادماندنی در باند بازی کرد و در چندگانه‌ی «ادامه بده» بازی کرد.»

رایت اضافه می‌کند: «من سال گذشته با او برای نقش کوچکی در «دیشب در سوهو» همکاری کردم. او بازیگری بسیار پرنشاط و هشیار بود، همان‌گونه که ممکن است تصور کنید، پر از داستان‌های شگفت‌انگیز. بسیار خوشحالم که با او آشنا شدم. به خانواده و نزدیکان او تسلیت می‌گویم. دلمان برایش تنگ می‌شود.»

«تام کندی» با نام واقعی «جیمز ادوارد نرز» مجری کهنه‌کار مسابقات تلویزیونی نیز ۷ اکتبر در سن ۹۳ سالگی درگذشت. او متولد لوییزویل کنتاکی بود و در سال ۱۹۴۷ در هالیوود به برادرش «جک نرز» پیوست. او در سال ۱۹۵۸ با مسابقه‌ی «بازی بزرگ» (The Big Game) به عنوان مجری مسابقات تلویزیونی به شهرت رسید. اما اولین موفقیت بزرگ او با «نباید بگویی» (You Don't Say) رقم خورد که شش فصل از ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۹ در ان‌بی‌سی ادامه پیدا کرد و در سال ۱۹۷۵ توسط ای‌بی‌سی احیا شد.

طولانی‌ترین اجرای کندی با احیای «اسم آهنگ را بگو» (Name That Tune) شکل گرفت که از سال ۱۹۴ تا ۱۹۸۱ به صورت هفتگی روی ایر رفت. دیگر عناوین تلویزیونی او در زمینه‌ی اجرا «۵۰ گرند اسلم» (50 Grand Slam) در سال ۱۹۷۶ «زبان بدن» (Body Language) در سال‌های ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۶ و بسیاری دیگر می‌شوند. او در سال ۱۹۸۰ نیز پس از بیماری و سپس درگذشت «آلن لادن» مجری «پسورد پلاس» (Password Plus) شد.

کندی در سال ۱۹۷۰ مجری تاک-شوی «شوی تام کندی واقعی» (The Real Tom Kennedy Show) و یکی از پنلیست‌های «حقیقت را بگو» (Tell the Truth) بود. کندی جدا از اجرا، به عنوان بازیگر در «آن دختر» (That Girl) و «روح و خانم مویر» (The Ghost and Mrs. Muir) ظاهر شد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید