news-background
news-background

اولین تریلر Minamata با بازی «جانی دپ» منتشر شد

فیلم «میناماتا» (دانلود فیلم Minamata با لینک مستقیم) به کارگردانی «اندرو لویتاس» با بازی «جانی دپ» در نقش «دابلیو. یوجین اسمیت» عکاس تحسین‌شده‌ی جنگ به «هان‌وی فیلمز» فروخته شد. داستان این فیلم در مورد مأموریت اسمیت از سوی «مجله‌ لایف» در شهر ساحلی میناماتا ژاپن است که در پی غفلت کمپانی «چیسو» مسمویت جیوه در آن شیوع پیدا کرد. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

دیگر بازیگران فیلم «هیرویوکی سانادا»، «تادانوبو آسانو»، «کاترین جنکینز»، جون کونیمورا»، «لیلی رابینسون»، «رایو کاسه»، «آکیکو ایواسه» و «بیل نیگی» خواهند بود. این فیلم برای اولین بار در جشنواره‌ی فیلم برلین اکران شد و قرار است ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ توسط «ورتیگو» در بریتانیا اکران شود.

«میناماتا» ژانویه سال ۲۰۱۸ معرفی و فیلمبرداری آن از ژانویه سال بعد در ژاپن، صربستان و مونتنگرو آغاز شد. این فیلم در حال حاضر از «راتن تومیتوز» امتیاز ۶۱ درصد و از «متاکریتیک» امتیاز ۵۱ درصد دریافت کرده است.

لویتاس جدا از «میناماتا» یک فیلم بلند دیگر در مقام کارگردان ساخته است. «لالایی» (Lullaby) او با بازی «گرت هدلاند»، «ایمی آدامز»، «ترنس هاوارد»، «جنیفر هادسن» و «ریچارد جنکینز» در سال ۲۰۱۴ ساخته شد اما نقدهایی اغلب منفی دریافت کرد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید