news-background
news-background

تریلر Promising Young Woman: ورود «کری مالیگن» به رقابت اسکار

فیلم جدید «امرالد فنل» قرار بود آوریل گذشته اکران شود اما پاندمی آن را به کریسمس موکول کرد.

در جشنواره‌ی فیلم ساندنس گذشته فیلم «زن جوان آینده‌دار» (دانلود فیلم Promising Young Woman با لینک مستقیم) به کارگردانی «امرالد فنل» به سبب بازی درخشان «کری مالیگن» جنجال زیادی به پا کرد. این فیلم که توسط استودیو فکوس فیوچرز عرضه خواهد شد، از «راتن تومیتوز» امتیاز ۹۲ درصد دریافت کرده، اما پاندمی ویروس کرونا اجازه نداد فیلم در موعد مقررش ۱۷ آوریل روی پرده برود. حالا استودیو اعلام کرده است که «زن جوان آینده‌دار» را روز کریسمس اکران می‌کند و ضمناً اولین تریلر فیلم را هم رونمایی کرده است. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

در این فیلم «کسی» با بازی مالیگن زن جوان آینده‌داری است تا اینکه رویدادی مرموز آینده‌ی او را منحرف می‌کند. اما هیچ‌چیز در زندگی کسی آن‌گونه که به نظر می‌رسد نیست: او یک زن زیرک و مکار است که زندگی شبانه‌ی متفاوتی دارد. حالا یک برخورد غیرمنتظره این فرصت را در اختیار او قرار می‌دهد که کاستی‌های گذشته را جبران کند. تماشای انلاین فیلم خارجی.

«کیت اربلند» منتقد «ایندی‌وایر» در نقد خود هنگام اکران شدن فیلم نوشت: «اجازه ندهید تاریکی اولین فیلم بلند و پیچیده‌ی «امرالد فنل» در مقام کارگردان شما را دفع کند. در طنز مطلقاً سیاه و دردناک آن لذات بسیاری وجود دارد. فیلم ناهنجار این کارگردان زن، خلاصه داستان بدون اسپویلر و به نظر بااهمیتی که دارد را می‌پیچاند و به یک اثر تازه و ناب تبدیل می‌کند.»

 

«کری مولیگان»: رأی دهندگان اسکار باید ثابت کنند که فیلم‌ها را دیده‌اند

 

فنل پیش از «زن جوان آینده‌دار» شورانر فصل دوم سریال «کشتن ایو» (Killing Eve) بود. در فیلم جدید او علاوه بر مالیگن، «بو برنهام»، «الیسون بری»، «کلانسی براون»، «جنیفر کولیج»، «کانی بریتن»، «لاورن کاکس»، «آدام برودی»، «سم ریچاردسن»، «مالی شنان»، «کریستفر مینتس-پلاس»، «کریس لودل» و «مکس گرین‌فیلد» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

به تعویق افتادن فیلم‌های بلاک‌باستری چون «تل‌ماسه» (Dune) و «وقتی برای مردن نیست» (No Time To Die) سبب شده که عناوین مستقل و کم‌هزینه‌تری چون «زن جوان آینده‌دار» فرصت بیشتری برای اکران داشته باشند. از این رو فکوس این فیلم را از تقویم اکران امسال حذف نکرده و قرار است در کنار «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» (Wonder Woman 194) که هنوز از جای خود تکان نخورده روی پرده برود.

فکوس فیلم «زن جوان آینده‌دار» را ۲۵ دسامبر در سالن‌های سینما اکران می‌کند.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید