news-background
news-background

"Deadpool" رکورد دار این هفته باکس افیس

فیلم Deadpool بعد از هفته ها بازاریابی و تیزرهای خیره کنده و بازارگرمی فراوان بالاخره رونمایی شد.خبر خوب این که کارگردان این عنوان به وعده های خود عمل کرده و فیلم انطور که قرار بود ارائه شود اماده شده است.چند روز پیش فیلم پرهیاهوی Deadpool بالاخره رونمایی شد و در اولین روز اکران خود با فروشی کم نظیر مواجه شد.کمپانی «FOX» گزارش فروش روز پنجشنبه را منتشر کرد و مبلغ دریافت شده از اولین اکران این فیلم در آمریکا12.7 میلیون دلار اعلام شد.

فروش 12 میلیون دلاری فیلم "Deadpool" در اولین روز اکران، رکورد جدیدی را برای فیلم‌های با درجه بندی بزرگ‌ سال رغم زد؛ رکورد قبلی مربوط به فیلم "Hangover II" در سال 2011 بود که فروشی 10 میلیون دلاری داشت. سایت Variety خاطر نشان کرد که انتظار می‌رود فیلم "Deadpool" تا آخر این هفته به فروش 70میلیون دلاری دست یابد. زمان انتشار خوب این فیلم در افزایش فروش آن نیز نقش مؤثری داشته است زیرا در آخر این هفته  میلادی، روز 15 فوریه، تعطیل رسمی محسوب می‌شود و ادارات و مدارس عمدتاً تعطیل می‌باشند. اینموضوع موقعیت خوبی برای جذب بیننده به وجود می‌آورد و چه چیزی بهتر  از گذراندن یک آخر هفته خوب در سالن سینما است؟

درصورتی‌که ادعای این سایت به حقیقت تبدیل شود، "Deadpool" دومین مقام در بیشترین فروش هفته را کسب می‌کند. مقام اول در حال حاضر مختص به فیلم "Fifty Shades of Grey" است که در طول یک هفته توانست 93 میلیون دلار فروش داشته باشد. هزینه ساخت فیلم "Deadpool" حدوداً 53 میلیون دلار است و FOX هنوز سودی از این فیلم به‌دست نیاورده است. (آرشیو کامل فیلم‌های روز دنیا برای مشاهده این آرشیو کامل بر روی دانلود فیلم با لینک مستقیم کلیک نمایید)

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید