news-background
news-background

قسمت دوم فیلم «It» در سال 2019 اکران می‌شود

دنباله فیلم ترسناک «It» در تاریخ 6 سپتامبر 2019 روی پرده خواهد رفت. این تاریخ با تاریخ اکران قسمت اول فیلم یعنی یک هفته پس از تعطیلات روز کارگر مقارن است. افتتاحیه 123.4 میلیون دلاری این فیلم در آن آخر هفته، سبب شد رکورد فروش فیلم‌ها در ماه سپتامبر شکسته شود و خود فیلم به پرفروش‌ترین فیلم ترسناک تاریخ تبدیل شود.

قسمت دوم فیلم را نیز «اندی موکی‌یتی» آرژانتینی بر اساس رمان «استیون کینگ» کارگردانی خواهد کرد. داستان دنباله فیلم 27 سال پس از وقایع قسمت اول را روایت می‌کند، زمانی که اعضای کلوب بزرگ شده و از هم دورند. اما یک تماس تلفنی موجب می‌شود دوباره به دیدار هم بشتابند.

این عنوان ترسناک برادران وارنر/نیولاین در سال 2019 باید با عنوان ترسناک دیگری از استودیوی بلوم‌هاوس رقابت کند که هفته گذشته برای اکران در همین روز در نظر گرفته شد. منابع خبری مدعی‌اند فیلم نامعلوم بلوم‌هاوس عنوان بازسازی شده «Firestarter» استیون کینگ نبوده بلکه یک اثر اوریجینال خواهد بود.

موفقیت غیرمنتظره قسمت اول «It» در باکس آفیس راکد ماه سپتامبر را کمتر کسی می‌توانست پیش‌بینی کند. این فروش بی‌سابقه باعث شد رکوردهای زیادی از قبیل پرفروش‌ترین افتتاحیه یک فیلم ترسناک در ایالات متحده، پرفروش‌ترین افتتاحیه یک فیلم با درجه سنی بزرگسال، پرفروش‌ترین فیلم اقتباسی از یک کتاب، پرفروش‌ترین اکران آزمایشی یک اثر ترسناک، پرفروش‌ترین افتتاحیه در سالن‌های آیمکس در ماه سپتامبر برای یک فیلم ترسناک، و پرفروش‌ترین افتتاحیه در میان فیلم‌های استودیوی نیولاین به نام آن ثبت شود. فروش جهانی فیلم نیز در حال حاضر به نیم میلیارد دلار نزدیک شده و در بخش داخلی نیز با 266.1 میلیون دلار، رکورد پرفروش‌ترین فیلم ترسناک تاریخ آمریکا برای این فیلم ثبت شده است.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید