news-background
news-background

تصویر و اطلاعات جدید فصل چهارم «Peaky Blinders» منتشر شد

تصویری که در بالا مشاهده می کنید صبح امروز توسط سازندگان سریال محبوب بریتانیایی یعنی «Peaky Blinders» منتشر شد که چیز چندان شاخصی برای این سریال بعد از ماه ها غیبت در تلویزیون به حساب نمی آید، اما نکته ی جالبی که به همراه این تصویر منتشر شده بخشی از داستان اپیزود اول فصل جدید خواهد بود. طبق گفته ی سازندگان،  فصل چهارم ماجرای خود را از شش ماه پس از اتفاقات اپیزود آخر فصل سوم آغاز می کند؛ جایی که شخصیت اصلی داستان یعنی «توماس شلبی» در شب عید کریسمس نامه ای مرموز دریافت می کند که در آن از فروپاشی گروه «پیکی بلایندرز» صحبت به میان آمده است.در ادامه ی این اطلاعات چنین آمده که با نزدیک شدن دشمنان پیکی بلایندرز به آن ها، توماس شلبی تمام تلاش خود را برای بازگشت به خیابان های بیرمنگهام و نجات خانواده ی متزلزل خود به کار می گیرد.

بازیگر اصلی این سریال یعنی «کیلین مورفی» در مصاحبه ی جدیدش با شبکه ی رادیویی «Today FM» چنین می گوید:

اگر از جنبه ی گنگستری به قضیه نگاه کنیم، فصل قبل تمام تمرکز خود را صرف نشان دادن ثروت چنین خانواده هایی کرده بود و حال آن که فصل جدید تمام انرژی خود را برای به تصویر کشیدن ریشه ی چنین خانواده هایی به کار خواهد بست. این تمام چیزیست که می توانم پیرامون فصل جدید برای تان افشا کنم.

چندی پیش بود که نویسنده ی اصلی سریال یعنی «استیون نایت» در مصاحبه با پایگاه خبری «ددلاین» اعلام کرده بود که کار بر روی فیلمنامه ی فصل 4 را تمام کرده و بازیگران برای عملی کردن آن بسیار هیجان زده اند. به گفته ی سازندگان سریال، فصل چهارم این اثر بهترین فصل آن خواهد بود. این نویسنده هم چنین تائید کرد که «تام هاردی» در فصل جدید نیز حضور خواهد داشت.

دو بازیگر جدید که به تیم بازیگران این سریال پیوسته اند «آدرین برودی» و «آیدن گیلن» می باشند. در حال حاضر هیچ تاریخ پخش و تریلر رسمی برای سریال منتشر نشده است و می توان در آینده ی نزدیک انتظار منتشر شدن هردوی آن ها را داشت.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید