news-background
news-background

امی 2017: برابری آمار بینندگان با پایین‌ترین رکوردها

«الیزابت ماس» از «سرگذشت ندیمه»، «جولیا لوئی-درایفوس» با «ویپ»، «نیکول کیدمن» و «دروغ‌های بزرگ کوچک»، «استرلینگ براون» با «این ما هستیم»، «دونالد گلاور» از «آتلانتا»، و حتی «شان اسپایسر» که وعده داده بود با حضور خود بحران آمار بینندگان این مراسم را حل کند، یکشنبه شب گذشته غرق در هیاهوی مراسم امی بودند، اما آمار نهایی بینندگان امی با بدترین رکوردش تفاوتی نداشت. این مراسم حتی با اجرای «استیون کولبر» نیز کاری از پیش نبرد و بدترین رکوردهای خودش را تکرار کرد.

شصت‌ونهمین دوره مراسم اهدای جوایز امی با 11.38 میلیون بیننده با رکورد بینندگان مراسم سال گذشته که با اجرای «جیمی کیمل» از شبکه ABC پخش شد برابری کرد. آمار بینندگان آن سال نسبت به سال 2015 حدود 5 درصد کاهش داشت. یکی از دلایل اصلی این سقوط همزمان شدن پخش مراسم با مسابقات فوتبال آمریکایی گزارش شده است. یکی از احتمالات بعید دیگری که برای کاهش بینندگان مراسم ارائه می‌کنند، آغاز پخش مستند جنگی «جنگ ویتنام» از شبکه PBS است.

شبکه NBC در سال 2014 نیز با مشکل همزمان شدن مراسم با مسابقات فوتبال دست به گریبان بود و در نهایت مجبور شد پخش مراسم را به کلی به بعد یعنی دوشنبه موکول کند. آخرین باری که مراسم در شبکه CBS روی ایر رفت به سال 2013 برمی‌گردد که «نیل پاتریک هریس» برای اجرا در نظر گرفته شده بود. آن مراسم با 17.63 میلیون بیننده با کار خود پایان داد.

   

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید