news-background
news-background

سریال «24» دوباره به شبکه فاکس باز خواهد گشت

سریال «24» یکی از معروف ترین سریال های اکشن دهه گذشته است که با سبک جدید و داستان متفاوت خود توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. پس از اینکه آخرین مجموعه فرعی از این سریال پس ار فصل اول با عنوان « 24: Legacy» در ماه ژوئن گذشته کنسل شد، شبکه فاکس در حال حاضر مراحل اولیه‌ی توسعه ی نسخه جدیدی از این سریال را طی می‌کند. فوریه گذشته مجموعه فرعی سریال 24 نتوانست تاثیر اولیه مناسب را داشته باشد و بدین ترتیب انتشار ادامه آن کنسل شد.

سریال «24» به کارگردانی « Joel Surnow» و «Robert Cochran» وقتی برای اولین بار در سال 2001 از شبکه فاکس پخش شد در بین مخاطبان توانست با محبوبیت عمومی بالایی رو به رو شود. داستان این سریال در مورد مامور ضد تروریستی در لس آنجلس با نام «جک بائر» است که در ابتدا مسئولیت ریاست گروه مبارزه با تروریست را بر عهده داشت و سپس مشکلاتی پیش روی او قرار می‌گیرد که برای حل هرکدام از آن ها تنها 24 ساعت وقت دارد. پس از واقعه ی یازده سپتامبر داستان هایی مانند این از محبوبیت بالایی برخوردار شده اند. اما واقعیت این جاست که سریال « 24: Legacy» و قهرمان اصلی آن «اریک کارتر» نتوانست از محبوبیت قهرمان قبلی برخوردار شود.

بر اساس گزارس انجمن منتقدان تلوزیون شبکه تلوزیونی فاکس قصد دارد تا نسخه جدیدی از سریال 24 را با حضور بائر و کارتر بسازد که داستان اصلی آن هیچ ارتباطی با تروریسم ندارد و به جای آن قرار است داستان را از منظر متفاوت و هیجان انگیز تر دنبال کند. محبوبیت بالای این سریال باعث شده است تا شبکه فاکس به هیج عنوان نتواند از خیر این سریال بگذرد. مینی سریال مبنی بر این سریال و البته این قسمت فرعی جدید نشان دهنده این علاقه فراوان است. احتمالاً سریال از همان شیوه داستانی پیروی می کند و البته قرار است آن را در حالت متفاوتی بررسی کند. رئیس شبکه فاکس « David Madden» اعلام کرده است:

تولیدکنندگان ایده ی بسیار هیجان انگیزی در این مورد دارند که مانند این است که چیزی را از جایی بگیرید و بر روی چیز دیگری اعمال کنید.

 احتمال این وجود دارد که نسخه جدید 24 بتواند مانند نسخه قبلی جای خود را در میان مردم باز کند. هرچند که نبود تم تروریستی برای این داستان عجیب است اما تجربه قسمت فرعی ناموفق نشان داده که ممکن است این ایده دیگر طرفدار آنچنانی نداشته باشد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید