news-background
news-background

بازگشت «دیوید لترمن» به اجرا با تاک-شوی جدید نتفلیکس

نتفلیکس که همچنان به امضای قرارداد با کمدین‌های طراز اول ادامه می‌دهد، «دیوید لترمن» 70 ساله، نماد تاک-شوهای شبانه را نیز از بازنشستگی بازگرداند. این شبکه اینترنتی به تازگی دستور ساخت یک شوی شش اپیزودی با اجرای لترمن را صادر کرده است. هریک از این اپیزودهای یک ساعته به گفتگو با یک میهمان اختصاص خواهد یافت. این شو که هنوز عنوانی برای آن برگزیده نشده در سال 2018 عرضه می‌شود.

لترمن با انتشار بیانیه‌ای از همکاری با نتفلیکس ابراز رضایت کرده و نوشته: «اگر با این هدف بازنشسته می‌شوید که وقت بیشتری با خانواده خود بگذرانید، اول باید بازنشستگی را با خانواده در میان گذاشته باشید.»

حضور 33 ساله لترمن به عنوان مجری تاک‌-شوهای شبانه در تاریخ تلویزیون آمریکا بی‌سابقه است. او در ابتدا اجرای « Late Night» در شبکه NBC را پذیرفت، و سپس به شبکه CBS کوچ کرد تا اجرای « Late Show» را تا سال 2015 و آخرین روزهای فعالیتش به عنوان مجری برعهده بگیرد. از آن زمان به این سو، لترمن محاسن خودش را کوتاه نکرده و سعی کرده از کانون توجه دور بماند. قابل توجه‌ترین فعالیت او در این چند سال اخیر حضور در مستند «سال‌های خطرناک زندگی» (Years of Living Dangerously) بوده است.

در چند سال گذشته، نتفلیکس به امضای قراردادهای بزرگی با کمدین‌های مطرحی چون «جری ساینفیلد»، «کریس راک»، «دیو شپل»، «لویی سی.‌کی»، و «امی شومر» روی آورده است.

   

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید