news-background
news-background

اطلاعات منتشر شده از فیلم بعدی «کیت بلانشت»

«کیت بلانشت» در حال مذاکره با تیم سازنده ی فیلمی بر اساس زندگی بازیگر سال های دور آمریکا یعنی «لوسیل بال» می باشد که استودیوی آمازون امتیاز ساخت آن را در اختیار دارد. بلانشت سال های زیادیست که به دنبال ایفای نقش این شخصیت می باشد و حالا گویا زمان مناسب برای فیلمبرداری این اثر فرا رسیده است. او در تازه ترین اقدام سینمایی خود نوامبر پیش رو شخصیت منفی فیلم ابرقهرمانی «Thor» را به سینما ها خواهد برد. بلانشت همچنین در فیلم «Ocean's Eight» در کنار بازیگرانی چون «ساندرا بولاک»، «سارا پولسن» و «ریحانا» به ایفای نقش خواهد پرداخت. کارگردان نام آشنای فیلم «Boyhood» یعنی «ریچارد لینک لیتر» قرار است در درام جدید خود با نام «کجا رفته ای» از بلانشت به عنوان بازیگر اصلی خود استفاده کند.

عنوان زندگی نامه ی «لوسیل بال» که هنوز نام رسمی برای آن منتشر نشده از سال 2015 تاکنون مراحل مقدماتی اش را می گذراند. فیلمنامه ی این اثر را «آرون سورکین» خواهد نوشت. او خالق اثری به نام «West Wing» بوده و نویسندگی آثاری چون «شبکه ی اجتماعی» و «مانی بال» را در کارنامه ی خود دارد. بنا به گزارش «هالیوود ریپورتر» این فیلم قرار است زندگی «لوسیل بال» را تعریف کند که توانست پله های ترقی را یکی از پس از دیگری بپیماید. این بازیگر توانست 13 بار نامزد و 4 بار برنده ی جایزه ی «امی» شود. او اولین بانوی هالیوودی بود که توانست استودیوی سریال سازی راه اندازی کند و با این اقدام خود توانست مسیر را برای فعالیت هرچه بیشتر بانوان بازیگر هموار سازد. لوسی و دسی آرناز دو فرزند این شخص هستند و قرار شده تا تهیه کنندگی این فیلم را به همراه استودیوی «Escape Artists» بر عهده بگیرند.

اطلاعات دیگری از جمله کارگردان یا بازیگران دیگر این فیلم منتشر نشده است. در صورت انتشار اخبار بیشتر با شما عزیزان خواهیم بود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید