news-background
news-background

کامیک کان: پوستر جدید فیلم ترسناک «IT» منتشر شد

 

اقتباس جدید هالیوود از کتاب «IT» نوشته ی «استفن کینگ» شب گذشته در جریان مراسم کامیک کان پوستر جدیدی به خود دید. این فیلم که توسط «آندرس موشیتی» کارگردانی می شود و فیلم نامه ی آن را «چیس پالمر و کری فوکاناگا» می نویسند اثری ترسناک خواهد بود که چند وقت پیش تریلر اولیه ی آن توانست رکورد دار بیشترین بازدید از یوتیوب شود. رکوردی که دیری نپایید و تریلر فصل جدید سریال «Game of Thrones» ارقام آن را جا به جا نمود. فیلم «IT» درباره ی ماجراجویی های عده ایست که قرار شده با ترس خود که بنا به داستان های محلی، موجودی به نام «IT» است رو به رو شوند. این فیلم که چند روز بعد از اعلام ساخته شدنش، رتبه ی R یا بزرگسال را دریافت نمود قرار است در دو بخش اکران شود. بخش اول فیلم درباره ی اعضای کلوپی به نام «بازندگان» است که داستان خود را در دهه ی 80 میلادی روایت می کند و به این ترتیب ماجرای یکی از خطوط داستانی رمان استفن کینگ را به تصویر می کشد.

کمپانی برادران وارنر در شبی که گذشت پوستر جدیدی از فیلم مذکور را در حساب توئیتر اش منتشر نمود و علاوه بر آن در مراسم کامیک کان نیز از آن پوستر رونمایی کرد. همان طور که از پوستر بر می آید، دلقک شیطانی که نام دیگر آن «پنی وایز» می باشد در اتمسفر مه آلود پوستر دیده می شود و اطراف او را بازیگرانی چون «Jeaden Lieberher» ، «Finn Wolfhard» ، «Sophia Lillis» و غیره احاطه کرده اند. با وجود این که بخش عمده ای از تیم بازیگری فیلم مذکور را نوجوانان تشکیل می دهند، کارگردان آن اعلام نموده که فیلم جدیدش تماماً استاندارد های فیلم های بزرگسال را رعایت خواهد کرد و عنوان بسیار ترسناکی را برای مخاطبان به ارمغان خواهد آورد. تیم سازنده ی اثر به طور صد در صد به داستان استفن کینگ وفادار نبوده اند و در بعضی از قسمت های داستانی آن تغییراتی را که باب میل شان بوده را اعمال نموده اند.

بخش دوم این فیلم سال آینده فیلمبرداری خود را آغاز می کند. بنا به گفته ی کارگردان اثر، بخش اول این فیلم در سپتامبر پیش رو اکران می شود و داستان جامعه ای را روایت می کند که تحت تاثیر فعالیت های موجودی شیطانی، دچار وحشت و اضطراب شده اند. این فیلم که بر اساس داستان هزار و صد و سی و هشت صفحه ای استفن کینگ ساخته می شود، داستان عده از بچه های مدرسه را روایت می کند که با ماجراجویی های شان دریافته اند در شبکه ی فاضلاب شهر به ظاهر آرام شان، موجودی وحشتناک زندگی می کند. این رمان که خط داستانی آن وابسته به فلش بک و فلش فوروارد است در طول زمان سفر می کند. نیمه ی اول داستان در رابطه با اتفاقاتی است که در سن کودکی متوجه ی این بچه مدرسه ای ها شده بود و بخش دوم آن زمانی اتفاق می افتد که همه ی آن ها بزرگ شده اند و بعد از سال ها به شهر دوران کودکی خود بازگشته اند.

ما ساخت فیلم دوم را نیز به زودی شروع می کنیم و در ژانویه ای که گذشت متن فیلمنامه ی آن را تهیه نمودیم. مقدمات ساخت آن را در ماه مارس انجام دادیم. فیلم اول تماماً در رابطه با کودکان داستان خواهد بود. در فیلم دوم شخصیت های داستان را در 30 سال بعد از ماجرای فیلم اول دنبال می کنیم و همه ی آن ها بزرگ شده اند. در نسخه ی بعدی فیلم با استفاده از فلش بک به ماجرای دوران کودکی این افراد نگاهی دوباره می افکنیم.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید