دانلود فیلم Eternals 2021 (جاودانگان) با زیرنویس فارسی و تماشای آنلاین

Eternals 2021

جاودانگان

 • امتیاز بدهید:

  • برای امتیاز‌دهی باید عضو باشید

 • ۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۸:۴۷

  اضافه شدن انکود جدید

  Silence

 • ۲۴ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۳۴

  اضافه شدن زیرنویس اختصاصی سی نما

فارسی

English

داستانی در رابطه با موجودات نامیرا که بر روی زمین زندگی کرده و تاریخ و تمدن خود را شکل می‌دهند...

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۱ بهمن ۱۴۰۰ ۰۰:۲۲

من که نفهمیدم این فیلم چی نداشت که به مذاق بعضیا خوش نیومد😐 همه فیلمای مارول مثل همن 😐 فیلمای پاپ کورنی چند ساعته که برا مدتی سرگرمت میکنن بعدش با یه دلیت خوشگل از دست حجمی که اشغال کردن خلاص میشی تمام! چه دنیاهای آب دوغ خیاری مارول خلق میکنه ک.ث.شر هم حدی داره

نمایش اسپویل
۲۹ دی ۱۴۰۰ ۱۹:۱۸

حیف وقت

نمایش اسپویل
۲۹ دی ۱۴۰۰ ۰۷:۳۲

داستان خوبی داشت که خیلی بد کارگردانی شده بود و میتونست بهتر باشه. دیدنش برای فاز جدید مارول یک جورایی اجباریه اگر با fast forward هم شده ببینیدش اگر مارول فن هستید. تنها چیزی که واقعا روی اعصاب بود بازیگر نقش سرسی بود که بنظرم اصلا مناسب این شخصیت نیست و خوب هم بازی نمیکرد. ولی خب احتمالا باید تحملش کنیم توی فیلم های آینده مارول!

نمایش اسپویل
۲۸ دی ۱۴۰۰ ۲۳:۲۰

هندی و چینی و سیاه پوست گی و رهبر زن فمنیست و کلکسیونی از وقایع مسخره و کلیشه ای. جدی کاش مسیر فیلمای قهرمانی و اکشن از فاز کمدی فاصله بگیره.

نمایش اسپویل
۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۰۵

بابا همون جومونگ هم چینیه به نظرمن اون اصلا حق فیلم و سریال دیدن نداره چون حتی تو هم فیلمای ساخت کشور خودمون هم ، ایرانی هایی با نژادهای مختلف مثل عرب ، لر ، کرد ، ترک و فارس هست

نمایش اسپویل
۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲

نخیر فیلمه بد بود چون \"کلکسیونی از وقایع مسخره و کلیشه ای\" داشت توش. شما هم الکی فاز روشن فکری نگیر. منظور من این بود که جدیدا تو فیلما دارن از این موضوعات سواستفاده میکنن واسه جذب مخاطب. وگرنه که بیشترین توهین رو به هندی ها همین فیلم و کارگردان داشت با اون شخصیت بزدلی که واسش درست کرده بود.

نمایش اسپویل
۳۰ دی ۱۴۰۰ ۰۷:۵۳

الان میگی این فیلمه بد بود چون \"هندی و چینی و سیاه پوست گی و رهبر زن فمنیست\" داشت توش؟ و داری به همه اینا میگی مسخره؟ میدونی که توهین بزرگی داری به همه میکنی؟ حتما که نمیدونم. ادم مشکل با \"هندی و چینی و سیاه پوست گی و رهبر زن فمنیست\" داشته باشه یه چیزی, بیای در موردش تو فضای اینترنت هم حرف بزنی دیگه واویلا. التماس تفکر؟🤷‍♂️ میخواستم بگم برو جومونگتو ببین که ظاهرا با اونم مشکل داشته باشی.

نمایش اسپویل
۲۷ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۰۲

marvel shoudve made this not disney

نمایش اسپویل
بیشتر