Majik

عضویت:

شهریور ۱۳۹۶ (۶ سال و ۷ ماه)

لیست مورد علاقه

The Apartment 1960

8.3

imdb-icon

8.8

cinama-icon
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb 1964

8.4

imdb-icon

8.8

cinama-icon
Whiplash 2014

8.5

imdb-icon

8.6

cinama-icon
A Quiet Place 2018

7.5

imdb-icon

7.6

cinama-icon

لیست تماشا

The Lord of the Rings: The Two Towers 2002

8.8

imdb-icon

9

cinama-icon
Arrival 2016

7.9

imdb-icon

7.9

cinama-icon

شخصیت‌های مورد علاقه

۵ دیدگاه اخیر

۱۴۰۲ اسفند ۰۸ ۱۶:۳۳

سکانس شروع خیره کننده‌ست. 2 سکانس بعدی که شخصیت پردازی قهرمان و بدمن هستش هم عالیه. سکانس قتل هم معرکه‌ست. با این حال اواسط فیلم قصه به اوج نمیرسه و حس خوب من از یه حدی فراتر نرفت. برای من جزو فیلم‌های خیلی خوب هیچکاکه و نه فیلم‌های عالیش.

۱۴۰۲ اسفند ۰۸ ۱۶:۲۲

حتی با وجود 90 دقیقه‌ای بودنش هم حداقل 30 دقیقه اضافه داره و خیلی خسته کننده‌ست. فقط یک ایده داره و دیگه فراتر از اون نمیره.

۱۴۰۲ اسفند ۰۱ ۱۳:۳۹

متاسفانه فیلم به صفر هم بدهکاره. فقط یک انسان خودشیفته که مریضیه دیده شدن داره میتونه چنین اثر خضعبلی خلق کنه. دو ساعت از فیلم که تموم شد با خودم میگفتم خب دیگه چرا میخواد ادامه پیدا کنه؟ سکانس‌های سراسر شوت دادگاه و کنگره فقط به درد کارگردان میخوره و بس. برای بیننده فقط نحوه رسیدن به بمب اهمیت داشت و بس. انگار تو دانشگاه به کارگردان گفتن فیلم‌های epic باید سه ساعته باشن. باید به کارگردان گفت تعلیق در درجه اول باید از فیلمنامه بیاد. اینکه دو سه نفر یک سری دیالوگ تماما زباله رد و بدل کنن و روی این سکانس‌ها موسیقیه تعلیق دار بیاد فیلم رو تعلیق دار نمیکنه. موسیقی نمیتونه و نباید از فیلم جلو بزنه. پیش خودش هم فکر میکنه چه دیالوگ‌هایی نوشته و چه موسیقی‌ای! برای اینکه فیلم epic بشه مجبور شده بود شونصد بار بعضی دیالوگ‌ها رو تکرار کنه. حتی بلد نیست دو سه تا جمله بنویسه که توش تیکه پراکنی نباشه. این خود شیفتگی در سراسر فیلم وجود داره. اون جان اف کندی دیگه چی بود تو فیلم:)) حتی چرت‌ترین چیزهای ممکن رو هم به فیلم برای کسب جایزه بیشتر چسبونده. آدمی که یک چنین خودشیفتگی‌ای داره که باید هر 2 سال یک بار از مخاطب پشمام پشمام پشمام پشمام پشمام پشمام بشنوه نیاز فوری به روانپزشک داره. کاش یکی تو اون هالیوود این آدم رو با خودش روبرو کنه، خیلی رقت انگیز شده.

۱۴۰۲ مرداد ۲۹ ۱۶:۳۳

لطفا فصل اول لینک های 2160p رو چک کنید. من قسمت دوم سوم رو دانلود کردم ولی انگار مربوط به قسمت‌های دیگه‌ای میشه :/