دانلود انیمیشن Rick and Morty 2013 (ریک و مورتی) با زیرنویس فارسی و تماشای آنلاین

Rick and Morty 2013

ریک و مورتی

 • امتیاز بدهید:

  • برای امتیاز‌دهی باید عضو باشید

 • ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۸:۰۱

  اضافه شدن پخش آنلاین

  اپیزود 8 از فصل 07

 • ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۸:۵۳

  اضافه شدن قسمت جدید

  اپیزود 8 (Rise of the Numbericons: The Movie) از فصل 07

فارسی

English

داستان سریال درباره پدربزرگ ماجراجویی به نام ریک است که بعد از مدت ها به کانون خانواده برگشته است. او که شخصیت نامتعادلی دارد، وقت خود را صرف اختراعات عجیب و غریبی می کند و به تازگی هم توانسته وارد دنیاهای موازی مختلف با موجوداتی عجیب الخلقه شود و برای پیشبرد اهدافش در این مکان ها و آزمایش نتیجه اختراعات مختلفش از "مورتی" که علاقه چندانی به ورود به این ماجراجویی ها ندارد، کمک می گیرد که موجب دردسرهای فراوانی برای مورتی می شود...

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۱۸ آذر ۱۴۰۲ ۱۲:۰۰

اپیزود بدون ریک نداشتیم که اونم از زباله دونی سیزن جدید تراوید برون! یه قسمت نیست که ۵ تا شخصیت خانواده همزمان با هم باشن و داستان موازی پیش بره که دلیلش چیزی نیست جز عدم خلاقیت نویسنده ها کنسل کردن جاستین رولند کلا سریال و نابود کرده.

نمایش اسپویل
۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۱۷:۴۴

عالی

نمایش اسپویل
۲۸ آبان ۱۴۰۲ ۱۲:۰۱

اومدم فصل شش رو ببینم. حالم به هم خورد. سینما میخام امتیاز صفر بدم به این سریال چرا باید از یک بیشتر باشه؟ بی محتوا تر و چندش اور تر از اینم داریم؟

نمایش اسپویل
۲۷ آبان ۱۴۰۲ ۱۷:۱۱

ریک عزیز دلم قسمت پنجم فصل هفتم فوق‌العاده بوددد خوشحالم خیلی که حس قسمتای اوجش برگشت 😻😻😻

نمایش اسپویل
۲۲ آبان ۱۴۰۲ ۱۷:۴۱

شصت و چهار اپیزود برای evil Rick برنامه چیدند تا به این افتضاحی داستانش رو تموم کنند. اگرم باز برگردوننش که چرت تر میشه ادامه داستانش. قبلا ها چندین بار یه اپیزود رو میدیدم اما الان رغبت تموم کردن یه اپیزود هم برای بار اول ندارم.

نمایش اسپویل
بیشتر