news-background
news-background

داستان سریال «The Purge» محدود به شب پاکسازی نخواهد بود

سال 2013 و انتشار نسخه ی اول فیلم «The Purge» باعث شد تا در مدت زمان کم، این فیلم تبدیل به یکی از موضوعات بحث در بسیاری از محافل سینمایی شود. این فیلم که توسط «جیمز دِ موناکو» نویسندگی و کارگردانی شد توانست به فروش 89 میلیون دلاری دست یابد. این در حالی بود که تیم سازنده، تنها 3 میلیون دلار  صرف ساخت آن کرد. نسخه ی دوم این فیلم در 18 جولای 2014 با پسوند «Anarchy» به اکران در آمد و توانست حتی از نسخه ی اول نیز موفق تر باشد. سال گذشته نیز سومین نسخه با پسوند «Election Year» اکران گردید. نسخه ی چهارمی از این فیلم در سال 2018 منتشر خواهد شد. داستان تمام فیلم های «The Purge» پیرامون این مسئله است که هرسال در  یک روز بخصوص، به مدت 12 ساعت تمامی جرایم قانونی می شوند؛ اما خبری که از این عنوان منتشر شده پیرامون فیلم های سینمایی آن نیست بلکه سریال تلویزیونی آن موضوع اصلی امروز سایت های خبری بود.

هواداران این مجموعه از فیلم های «The Purge» بدون شک با شنیدن اخبار جدید در رابطه با سریال آن ذوق زده خواهند شد. بعد از اکران موفقیت آمیز سه قیلم از این مجموعه به نویسندگی و کارگردانی جیمز دِموناکو، استودیوی موسوم به «Blumhouse Productions» ساخت سریال این فیلم را شروع کرده است. سریالی که نویسندگی و کارگردانی آن نیز برعهده ی «جیمز دِ موناکو» می باشد. استودیوی نام برده شده در آینده ی نزدیک ساخت سریال های بیشتری را در دستور کارخود قرار خواهد داد. آخرین اخبار پیرامون این سریال آن است که اثر مذکور قرار نیست تنها به شب پاکسازی «The Purge» بپردازد.

بنا به خبری که امروز توسط پایگاه خبری «Deadline» منتشر شد، بیانات رئیس استودیوی «Blumhouse» در رابطه با سریال را می خوانیم. این شخص بیان کرد که اتفاقات سریال تنها 12 ساعتی که به شب پاکسازی مشهور است را مورد بررسی قرار نخواهد داد. به گفته ی این شخص، آن چه در این سریال به تماشایش خواهید نشست، فصل جدیدی از عملیات پاکسازی را به تصویر خواهد کشید.

سریال The Purge به بررسی 364 روز دیگری که تحت تاثیر شب پاکسازی سپری می شوند خواهد پرداخت.

با خواندن این خبر متوجه می شویم که سازندگان سریال مذکور به دنبال نشان دادن ابعاد تازه ای از رویدادی به نام پاکسازی هستند. تنها زمان مشخص می کند چه چیزی در انتظار هواداران  است، اما با توجه به پیشینه ی موفق فیلم های اکران شده از این عنوان، می توان از سریال مذکور  نیز انتظار موفقیت داشت.

در صورت انتشار اخبار جدید با شما خواهیم بود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید