news-background
news-background

ستایش همسر سابق الویس پرسلی از بازی آستین باتلر در فیلم Elvis

فیلم «الویس» ماه آینده در جشنواره کن اکران خواهد شد.

«پریسیلا پرسلی» بازی «آستین باتلر» در نقش همسر سابقش «الویس پرسلی» در فیلم «الویس» (Elvis 2022) را «عالی» دانسته است. او پس از آنکه فیلم را در یک اکران خصوصی دیده، جمعه گذشته در فیسبوک نظرش را به اشتراک گذاشته است. «الویس» به کارگردانی «باز لورمن» قرار است ماه آینده در جشنواره کن اکران شود و سپس در ماه ژوئن نمایش عمومی‌اش را آغاز کند.

بازیگر «سلاح عریان» (The Naked Gun) می‌گوید فیلم «الویس» را به همراه دوست قدیمی‌اش «جری شیلینگ» دیده و تحت تأثیر نمایش باتلر قرار گرفته است: «این داستان در مورد رابطه میان الویس و سرهنگ پارکر است. داستانی واقعی است که نبوغ‌آمیز و خلاقانه بازگو شده و فقط باز می‌توانست به این شکل منحصربه‌فرد و هنرمندانه ارائه کند. آستین باتلر که نقش الویس را بازی می‌کند عالی است. نیمه‌های فیلم جری و من نگاهی به یکدیگر انداختیم و گفتیم «وای!!!» آفرین به او... می‌دانسته که چه نقش مهمی را بازی می‌کند. فقط می‌توانم تصور کنم که برای بازی در این نقش چه اضطرابی را تحمل کرده است.»

این بازیگر ۷۶ ساله در ادامه خاطره‌ای از «سرهنگ تام پارکر» مدیر برنامه الویس که «تام هنکس» نقش او را بازی کرده روایت می‌کند: «عجب شخصیتی بود. سرهنگ دو جنبه داشت که من و جری شاهدش بودیم. داستان، همان‌گونه که همگی می‌دانیم، پایان خوشی نداشت. اما فکر می‌کنم از مسیری که الویس طی کرد کمی بیشتر خواهید دانست، به قلم کارگردانی که از جان و دل برای فیلم وقت زیادی گذاشته.»

الویس و پریسیلا در سال ۱۹۶۷ در لاس وگاس ازدواج کردند و دختر آن‌ها «لیسا ماری پرسلی» یک سال بعد به دنیا آمد. این زوج در سال ۱۹۷۳ از یکدیگر جدا شدند.

استودیوی برادران وارنر هفته گذشته تصاویری از «الویس» را در «سینماکان» به نمایش درآورد. باتلر در این رویداد به حاضرین گفت: «موضوع اصلی برای کشف انسانیت او بود. او یکی از افرادی بود که شهرتش به سطحی رسید که تقریباً یک ابرانسان شده بود.» پرسلی تابستان سال ۱۹۷۷ در سن ۴۲ سالگی درگذشت.

فیلم «الویس» ۲۴ ژوئن در ایالات متحده اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید