news-background
news-background

ویل فرل و اما مکی در فیلم Barbie به مارگو رابی و رایان گاسلینگ پیوستند

«ویل فرل» در فیلم لایو-اکشن «باربی» (Barbie) به «مارگو رابی» پیوست. پیش‌تر گزارش شده بود که «رایان گاسلینگ»، «سیمو لیو»، «کیت مک‌کینان»، «الکساندرا شیپ»، «آمریکا فررا» و «اما مکی» به این فیلم ملحق شده‌اند. «گرتا گرویگ» نویسنده و کارگردان این فیلم خواهد بود.

مشارکت گرویگ در تولید «باربی» برای سینما تابستان سال ۲۰۱۹ گزارش شده بود وقتی که فاش شد او به همراه همکار همیشگی‌اش «نوآح بامبک» نویسنده فیلمنامه خواهد بود.

«ورایتی» تابستان گذشته در مورد زمان شروع فیلمبرداری و اکران «باربی» نوشته بود:‌ «گرویگ و بامبک در حال فیلمبرداری فیلم بلند «برفک» (White Noise) هستند که گرویگ در آن نقش بازی می‌کند. پس از آن پروژه، این دو تمرکز خود را معطوف فیلم «باربی» می‌کنند که اوایل سال ۲۰۲۲ در استودیوهای لیوزدن لندن فیلمبرداری خواهد شد. برنامه این است که فیلم در سال ۲۰۲۳ اکران شود.»

«باربی» اولین فیلم بلند گرویگ پس از «زنان کوچک» در مقام کارگردان خواهد بود. آن فیلم در سال ۲۰۱۹ توسط سونی اکران شد و ۲۱۸ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخت. «زنان کوچک» در اسکار شش نامزدی از جمله بهترین فیلم، بهترین بازیگر زن برای «سرشا رونان»، بهتزین بازیگر زن نقش مکمل برای «فلورنس پیو»، بهترین فیلمنامه اقتباس‌شده، بهترین موسیقی منت و بهترین طراحی لباس را کسب کرد و در نهایت برنده اسکار بهترین طراحی لباس شد.

رابی سال گذشته در مورد «باربی» به «هالیوود ریپورتر» گفته بود: «هدف ما این است: «هر چه که در ذهن شما بگذرد، ما کاری کاملاً متفاوت با آن ارائه می‌دهیم – چیزهایی که خودتان هم نمی‌دانستید که می‌خواهید.» بنابراین، آیا می‌توانیم حقیقتاً به این برند و هوادارانش وفادار بمانیم و در عین حال مردم را غافلگیر کنیم؟ زیرا اگر موفق به این کار شویم و بحثی تأمل‌برانگیز به راه بیندازیم، آن‌وقت تا حد ممکن با قدرت پیش رفته‌ایم.» رابی در مورد فیلمنامه‌ی گرویگ و بامبک می‌گوید: «هرچه که در ذهن شما می‌گذرد، آن نیست.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید