news-background
news-background

[خبر داغ]جزئیات پایان فصل بازی تاج و تخت

زمستان در راه است،شاید هم نه،زمستان اکنون هم فرا رسیده است و همچنان در وستروس ادامه دارد؛چرا که بازی تاج و تخت به شدت گرم شده و به پیش میرود،و برای شدت بخشیدن به این سوز زمستان HBO نیز اطلاعاتی راجب قسمت های اینده این سریال منتشر کرده است که در بین این اطلاعات تعدادی عکس نیز منتشر شده است.

قسمت بعدی از سری حماسی فانتزی این داستان،یعنی هشتمین قسمت از فصل ششم قرار است با نام هیچ کس منتشر خواهد شد،که در ان احتمالا اشاره ای به مرد بدون چهره "Jaqen H'ghar’s" خواهد شد.

Game of Thrones

با تماشای تصاویر منتشر شده  به نظر میرسد برین و پدریک به کمپ محاصره ریورران رسیده اند،که امکان پیوستن برین و جیمی لنیستر را بیشتر میکند.

Conleth Hill as Varys, Peter Dinklage as Tyrion Lannister

همچنین ما اطلاعاتی از دو قسمت نهایی فصل ششم نیز در دست داریم.قسمت نهم در تاریخ 19 ژوئن در امریکا منتشر خواهد شد و نام ان "The Battle Of The Bastards" میباشد، داستان این قسمت درباره تلاش جان اسنو برای بازپسگیری وینترفال  از رامسی بولتون میباشد و قرار است مدت ان 60 دقیقه باشد. (دانلود فیلم با لینک مستقیم)

قسمت دهم قرار است هفته بعد تر و با نام "The Winds Of Winter" اکران شود،این نام دقیقا نام کتابی است که جورج مارتین داستان را با ان در حال حاضر به اتمام میرساند.مدت زمان این قسمت 69 دقیقه خواهد بود و پس از ان قرار است فیلم سینمایی بازی تاج و تخت را داشته باشیم.

قسمت بعدی  امروز یعنی 12 ژوئن توسط کانال HBO در امریکا و روز بعد یعنی 13ام توسط کانال Sky Atlantic در انگلستان منتشر خواهد شد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید