news-background
news-background

30NAMA Party: هفته بیستم – فیلم Power of the Dog

در بیستمین هفته برگزاری رویداد مجازی «۳۰نما پارتی» (30NAMA Party) فیلم «قدرت سگ» (Power of the Dog 2021) به کارگردانی «جین کمپیون» با بازی «بندیکت کامبربچ»، «جسی پلمانز» و «کریستن دانست» به صورت رایگان پخش خواهد شد. این فیلم از «راتن تومیتوز» امتیاز ۹۲ درصد دریافت کرده است.

داستان فیلم در مورد برادران ثروتمند اهل مونتانا به نام‌های «فیل» و «جورج بربنک» است که دو روی یک سکه‌اند. فیل مردی بی‌رحم و خوشایند است و جورج فردی بی‌احساس، سخت‌گیر اما نجیب. آن‌ها یکی از بزرگترین مزارع مونتانا را در مالکیت خود دارند. در این ناحیه مردان همچنان مرد مانده‌اند و در مقابل تغییرات دنیای مدرن قرن بیستم مقاومت می‌کنند. وقتی که جورج مخفیانه با زنی بیوه به نام «رز» ازدواج می‌کند، فیل خشمگین و بهت‌زده سعی می‌کند زندگی زن را به وسیله‌ی پسرش «پیتر» به نابودی بکشاند.

«۳۰نما پارتی» یک رویداد مجازی رایگان برای پخش زنده فیلم با حضور کاربران ۳۰نما است. بینندگان در کنار لذت بردن از فیلم امکان گفت‌وگو در مورد آنچه در حال نظاره کردن هستند را خواهند داشت. «۳۰نما پارتی» این هفته پنجشنبه ۲۳ سپتامبر (۱ مهر ماه ۱۴۰۰) رأس ساعت ۲۲ آغاز خواهد شد.

 

 دانلود آخرین نسخه از اپلیکیشن ۳۰نما برای تمامی پلتفرم‌ها

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید