news-background
news-background

تاریخ پخش فصل پایانی سریال The Walking Dead مشخص شد

پخش فصل پایانی سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) یکشنبه ۲۲ آگست از شبکه‌ی AMC آغاز خواهد شد. این شبکه با انتشار یک تیزر کوتاه تاریخ پخش فصل پایانی را تأیید کرده است. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

فصل دهم سریال یکشنبه ۴ آوریل به پایان می‌رسد، اما چند ماه بعد پخش فصل یازدهم و پایانی از سر گرفته خواهد شد. فصل یازدهم در قالب ۲۴ اپیزود ساخته خواهد شد و از ۲۲ آگست تنها پخش هشت اپیزود اول آن آغاز می‌شود. شانزده اپیزود باقی مانده در زمان دیگری روی ایر می‌رود.

«اسکات ام. گیمپل» تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال و مدیر محتوای دنیای «مردگان متحرک» می‌گوید: «فصل پایانی «مردگان متحرک» با هشت اپیزود اکشن آغاز خواهد شد و دارای مقیاسی عظیم مطابق انتظار هواداران دنیای «مردگان متحرک» است و من خوشحالم که به اطلاع هواداران برسانم که برای دیدن این اپیزودهای شگفت‌انگیز که تابستان امسال پخش خواهد شد لازم نیست زیاد منتظر بمانند.»

برای این سریال پرچمدار دو اسپین‌آف به نام «از مردگان متحرک بترس»‌ (Fear The Walking Dead) و «مردگان متحرک: آنسوی دنیا» (The Walking Dead: World Beyond) نیز به تولید رسیده است. این سریال چندین نامزدی امی، گلدن گلوب و اتحادیه بازیگران را دریافت کرده است. «مردگان متحرک» در طول ۱۲ سال گذشته پربیننده‌ترین سریال شبکه‌های کابلی در میان مخاطبین ۲۵ تا ۳۴ ساله باقی مانده است.«مردگان متحرک» بر اساس کتاب‌های کامیک «رابرت کرکمن» و «ایمج کامیکس» اقتباس شده است.

«جفری دین مورگان» پیش‌تر در مصاحبه با «کلایدر» گفته بود که برای بازی در فصل یازدهم بازمی‌گردد: «به تازگی فیلمبرداری اپیزود سوم را به پایان رسانده‌ام. به مدت دو ماه اینجا خواهیم بود، یعنی عجله نخواهیم کرد. ۲۴ اپیزود می‌سازیم، فکر می‌کنم. هنوز احساس نمی‌کنم که سریال در حال تمام شدن است و از این بابت خوشحالم چون در آن صورت باید مدت زیادی به این مسئله فکر می‌کردم. یک سال دیگر باقی مانده اما پشت سر هم فیلمبرداری خواهیم کرد. کار سختی است.»

مورگان اضافه می‌کند که برای دو اپیزود اول فصل یازدهم ۲۸ روز فیلمبرداری کرده‌اند.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید