news-background
news-background

غیرمحبوب‌ترین اپیزود سریال Friends معرفی شد

 

یکی از اپیزود‌های فصل چهارم سریال سیت‌کام «دوستان» کمترین امتیاز را از کاربران IMDb دریافت کرده است.

 

غیرمحبوب‌ترین اپیزود سریال «دوستان» (Friends) پس از گذشت نزدیک به هفده سال از پخش آخرین اپیزود مشخص شده است. پژوهش اخیر «مانی» نشان داده است که اپیزود ۲۱ از فصل چهارم (The One with the Invitation) در میان ۲۳۶ اپیزود مجموعه کمترین امتیاز را از کاربران IMDb دریافت کرده است. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

در این اپیزود راس (دیوید شویمر) در حال برنامه‌ریزی مراسم ازدواجش با امیلی (هلن بکسندیل) است و ریچل (جنیفر انیستون) معشوق سابق راس به این مراسم دعوت شده است. این قسمت متشکل از کلیپ‌هایی روابط گذشته راس و ریچل است که توسط آنان به یاد آورده می‌شود و در پایان ریچل تصمیم می‌گیرد که در نیویورک با فیبی (لیسا کودرو) باردار بماند و به لندن نرود.

این اپیزود از کاربران امتیاز ۷.۲ از ۱۰ کسب کرده که در مقایسه با امتیاز میانگین ۸.۵ سریال بسیار پایین‌تر است. برترین و محبوب‌ترین اپیزود «دوستان» نیز اپیزود چهاردهم از فصل پنجم (The One Where Everyone Finds Out) است که شخصیت‌ها از رابطه‌ی مخفیانه‌ی مانیکا (کورتنی کاکس) و چندلر (متیو پری) را کشف می‌کنند.

عوامل و بازیگران «دوستان» قرار است اپیزود ویژه‌ای برای شبکه‌ی HBO Max تولید کنند. این اپیزود هنوز فیلمبرداری نشده اما پری اخیراً تأیید کرد آن‌ها در ماه مارس جلوی دوربین ظاهر خواهند شد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۱۹ دی ۱۳۹۹ ۲۳:۲۷

حس خوب زندگی یعنی این سریال به قول دوستی هر موقع حال آدم خوب نیست باید بشینه این سریال رو ببینه

نمایش اسپویل