news-background
news-background

«هریسون فورد» برای بازی در Indiana Jones 5 بازمی‌گردد

دیزنی پنجشنبه در جریان برگزاری «روز سرمایه‌گذاران» امسال تأیید کرد که قسمت بعدی «ایندیانا جونز» (Indiana Jones 5) بهار آینده فیلمبرداری خواهد شد و ژوئیه سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد. پیش‌تر اعلام شده بود که «جیمز منگولد» این فیلم را کارگردانی می‌کند. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

شایعه‌ی بازی «کریس پرت» در این فیلم شنیده شده بود، اما دیزنی و لوکاس‌فیلم ملحق شدن او به پروژه را تأیید نکرده است. این استودیو در صفحه‌ی توییتر رسمی خود تنها بازگشت «هریسون فورد» را به تأیید می‌رساند.

«کیتلین کندی» مدیر لوکاس‌فیلم و «کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول، علاوه بر این پروژه، ساخته شدن عناوین سینمایی و تلویزیونی بسیاری از جمله اسپین‌آف‌های «مندلوری»‌ (The Mandalorian) از قبیل «آسوکا تانو» (Ahsoka Tano) و «لاندو» (Lando) را تأیید کردند.

منگولد سال گذشته «فورد در برابر فراری» (Ford v Ferrari) را کارگردانی کرده و در تولید قسمت پنجم «انیدیانا جونز» با «استیون اسپیلبرگ» به عنوان تهیه‌کننده مشارکت می‌کند. نویسندگی این قسمت به «دیوید کوپ» سپرده شده است.

«هریسون فورد» اخیراً برای بازی در یک فیلم کمدی (The Miserable Adventures of Burt Squire Aboard the Horn High Yo) مقابل «اد هریس» به توافق رسیده است. این فیلم اکتبر گذشته توسط استودیوی اس‌تی‌اکس معرفی شده بود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید