news-background
news-background

بازگشت «بروس ویلیس» به دنیای Die Hard با یک آگهی بازرگانی

 

«دی‌وورو وایت» و «کلارنس گیلیارد» هم در این تیزر حضور کوتاهی داشته‌اند.

 

«بروس ویلیس» در آگهی بازرگانی باتری «جان‌سخت» (DieHard) «ادونس اتو پارتس» دوباره نقش «جان مک‌کلین» را بازی کرد. این تیزر تبلیغاتی دو دقیقه‌ای، یکشنبه در حین پخش مسابقه‌ی فوتبال آمریکایی میان «تمپا بی بوکانیرز» و «گرین بی پکرز» از شبکه‌ی فاکس روی ایر رفت و نه تنها حاوی صحنه‌های اکشن فراتر از انتظاری بود، بلکه موجب قرار گرفتن بعضی از شخصیت‌های فیلم «جان سخت» (دانلود فیلم Die Hard 1988 با لینک مستقیم) در کنار هم شد. «دی‌وورو وایت» در قالب شخصیت «آرگایل» و «کلارنس گیلیارد» در نقش «تئو» دیده شدند. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

ویلیس در این خصوص می‌گوید: «من هیچ‌گاه با شخصیت «جان مک‌کلین» هیچ‌‌گونه کار تبلیغاتی انجام نداده بودم، اما «ادونس اتو پارتس» ایده‌ای مطرح کرد تا باتری «جان‌سخت» را در داستان فیلم «جان سخت» قرار دهیم به نحوی که در مورد هر دو برند قابل‌استناد باشد. برند «ادونس» رویکری مثل یک فیلم به این تیزر داشت – فیلمنامه هوشمندانه است، پروداکشن پرتنش است و تیزر سرگرم‌کننده. این همان چیزی است که هواداران «جان سخت» انتظار دارند. فکر می‌کنم از ترکیب «جان‌سخت» و «جان سخت» استقبال کنند.»

ویلیس اضافه می‌کند: «بازی در نقش «جان مک‌کلین» برای من همواره خوشایند بوده و اینکه «ادونس اتو پارتس» دی‌وورو و کلارنس را از قسمت اول فیلم بازگرداند لذت بردم.»

ویلیس آخرین بار در سال ۲۰۱۳ با فیلم «یک روز خوب برای جان سخت» (A Good Day to Die Hard) نقش مک‌کلین را بازی کرده بود. این فیلم به کارگردانی «جان مور» با بودجه‌ی ۹۲ میلیون دلاری ساخته شد و ۳۰۴.۷ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخت. با این حال منتقدین از فیلم استقبال نکردند و بر اساس ۲۲۶ نقد به آن امتیاز ۱۵ درصد «راتن تومیتوز» دادند.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید