news-background
news-background

نت‌فلیکس فیلم Alice In Wonderland مدرن را با «سابرینا کارپنتر» می‌سازد

در حالی که سر دیزنی به بازسازی لایو-اکشن فیلم‌های انیمیشن کلاسیک گرم است و یکی پس از دیگری برای تولید این فیلم‌ها چراغ سبز نشان می‌دهد، استودیوهای دیگر در تلاشند راهی برای رقابت با آن‌ها پیدا کنند. سونی به تازگی فیلمبرداری لایو-اکشن «سیندرلا» (Cinderella) را به پایان رسانده و به نظر می‌رسد که نت‌فلیکس با «آلیس در سرزمین عجایب» (Alice In Wonderland) وارد عرصه‌ی بازسازی خواهد شد. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

«هالیوود ریپورتر» هفته‌ی گذشته گزارش داد که نت‌فلیکس در حال توسعه‌ی بازسازی امروزی «آلیس در سرزمین عجایب» با «سابرینا کارپنتر» نوظهور به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده است. با این حال نت‌فلیکس از این داستان اقتباسی وفادارانه نخواهد کرد. در این نسخه‌ی موزیکال، آلیس به فستیوال موسیقی «سرزمین عجایب» می‌رود. بنابراین فیلم بیشتر شبیه به «آلیس در فستیوال کوچلا» خواهد بود. «راس اوانز» نویسنده‌ی این اقتباس خواهد بود.

کارپنتر ۲۱ ساله بازیگر جوانی است که بیشتر برای مخاطبین نسل جوان‌تر با آثارش در شبکه‌ی دیزنی شناخته می‌شود، اما در سال‌های اخیر در فیلم‌هایی چون «نفرتی که می‌پراکنی» (The Hate U Give) بازی کرده و به زودی در «ابرها» (Clouds) دیده خواهد شد. بنابراین «آلیس در سرزمین عجایب» می‌تواند سکوی پرتاب او به فیلم‌های بزرگسالانه‌تر باشد.

این اولین بار نیست که «آلیس در سرزمین عجایب» به سینما می‌آید. «تیم برتون» در سال ۲۰۱۰ و چند سال بعد با یک دنباله این این داستان اقتباس کرد و به فروش بیش از ۱ میلیارد دلاری در سراسر دنیا رسید. تاریخ پخش اقتباس نت‌فلیکس هنوز مشخص نیست.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید