news-background
news-background

«جود لا» به فیلم «کاپیتان مارول» پیوست

«جود لا» برای بازی در مقابل «بری لارسن» در فیلم «کاپیتان مارول» (Captain Marvel) وارد مذاکره شد. «بن مندلسون» بازیگر استرالیایی نیز اکتبر گذشته برای بازی در نقش شخصیت شرور فیلم به توافق رسیده بود.

آخرین نسخه از فیلمنامه «کاپیتان مارول» که توسط «جنوا رابرتسون-دورست» نوشته شده، ماجرای «کارول دنورز» خلبان نیروی هوایی را روایت می‌کند که طی حادثه‌ای DNA او با یک موجود فضایی ادغام می‌شود و این دگرگونی نتایجی چون قدرت‌های مافوق طبیعی را برای او به دنبال می‌آورد.

«جود لا» در این فیلم در نقش دکتر «والتر لاسن» یا «مار-ول» (Mar-Vell) ظاهر می‌شود، شخصیتی که به دنورز کمک می‌کند استعدادهایش را کشف کند. لا امسال بازی در نقش «دامبلدور جوان» در دنبال فیلم «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنان» را نیز پذیرفته بود. وی در ضمن خود را آماده می‌کند تا در سومین قسمت فیلم «شرلوک هلمز» برای برادران وارنر بازی کند. لا به تازگی بازی در فیلم جدید «وودی آلن» را به پایان رسانده و به زودی در یک تریلر جاسوس دیگر نیز با نام «The Rhythm Section» در برابر «بلیک لایولی» ظاهر می‌شود.

«کوین فایگی» رئیس استودیوی مارول، امسال در جریان برگزاری کامیک-کان در سن دیگو اعلام کرده بود که داستان این فیلم ابرقهرمانی در سال‌های دهه‌ی 90 میلادی می‌گذرد، زمانی که انتقام‌جویان هنوز به فکر تشکیل گروه نیفتاده‌اند.

«کاپیتان مارول» برای اکران در تاریخ 8 مارس 2019 برنامه ریزی شده است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۰۸

خیلی بازیگرای بهتر میشه برای فیلم انتخاب کرد اما خوب لاو بد نیست ولی خوب به نظرم باید برن سراغ بهترین ها

نمایش اسپویل