news-background
news-background

«ساندرا بولاک» یک میلیون دلار به طوفان زدگان هاروی اهدا کرد

  «ساندرا بولاک» به تازگی به طوفان زدگان تگزاس کمک کرد. به گزارش روز سه‌شنبه مجله «People»، او یک میلیون دلار به سازمان صلیب سرخ آمریکا اهدا کرد. او از خیرین همیشگی صلیب سرخ بوده و صاحب خانه‌ای در شهر آستین ایالت تگزاس است. او در مصاحبه‌ای گفت که با توجه به آشوب‌های سیاسی اخیر، امیدوار است، که این طوفان موجب اتحاد آمریکایی‌ها شود. «سیاست جایگاهی در 2.5 متر آب ندارد»، این بازیگر، که سابقه زیادی در کمک به سازمان‌های مردمی دارد، به «People» گفت: «زیر آب هنوز کسانی گرفتارند».

هنرمندان دیگری نیز همانند «Dwayne Johnson»، «Kevin Hart»، «Kim Kardashian West»، «Lin-Manuel Miranda»، «DJ Khaled»، و «Nicki Minaj» در کمک رسانی مشارکت کرده‌اند. کمپانی «Walt Disney» هم یک میلیون دلار به صلیب سرخ اهدا کرده است. سایت «Facebook» هم اعلام کرده تا سقف یک میلیون دلار به علاوه کمک‌های مردمی سایتش اهدا خواهد کرد.

یکی از سخنگویان صلیب سرخ در مصاحبه‌ای گفت:
«ما از کسانی که داوطلب کمک رسانی به ما و مردم آسیب دیده در این طوفان شده‌اند بسیار متشکریم. در بلایای بزرگی همچون طوفان هاروی نیاز‌مندی‎‌های زیادی به وجود می‌آید، بنابراین ما بسیار از مردم متشکریم که کمک‌هایی ازین قبیل به ما می‌کنند – تا ما بتوانیم پناهگاه‌های فوری، غذا، آسایش به هزاران نفر برسانیم. جامعه هنرمندان در قبال طوفان هاروی کمک‌های بسیاری به صلیب سرخ کرده‌، و ما ازین بابت بسیار سپاس‌گزاریم».
اگرچه از شدت این طوفان گرمسیری کاسته شده، همچنان انتظار می‌رود که تا آخر هفته شاهد بارش حدود 100 سانتیمتر دیگر باشیم. تا این لحظه، این طوفان 19 کشته داشته و سه میلیارد دلار به املاک مردم خسارت وارد کرده.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید