news-background
news-background

کامیک کان: گزارشی از کنفرانس سریال «Game of Thrones»؛ تریلر جدید سریال منتشر شد

 

شاید عده ای باشند که با دیدن عنوان مطلب این سوال برای شان پیش بیاید کامیک کان دیگر چیست. به طور خلاصه می توان این طور گفت که کامیک کان به مانند جشنواره های فیلم و سریالی دیگر، یک همایش سالانه است که به مدت چند روز در شهر سن دیه گوی کالیفرنیا برگزار می شود و سازندگان فیلم و سریال های مختلف سینما و تلویزیون در آن گرد هم می آیند و تازه ترین اخبار و اتفاقات این حوزه را با دیگران به اشتراک می گذارند. مردم در این همایش فرصت آن را می یابند تا بازیگران و عوامل محبوب فیلم و سریال های شان را از نزدیک ملاقات کنند و به گفت و گو با آن ها بپردازند. اغلب شبکه های تلویزیونی نظیر AMC،Fox، CW و... در این مراسم غرفه های مخصوص به خود را دارند و به ارائه ی محصولات خود به مردم مشغولند. HBO نیز به مانند شبکه های دیگر از چنین امکانی برخوردار است و امسال برای اولین بار پخش سریال محبوب این شبکه یعنی «Game of Thrones» با همایش کامیک کان هم زمان شده است و فرصتی برای خبرنگاران و مردم پیش آمده تا با هیجان بیشتر فصل جدید سریال محبوب شان را دنبال نمایند. در این مطلب سعی شده تا گزارشی از چگونگی برگزاری این کنفرانس خبری به شما عزیزان ارائه شود.

هیجان سریال به حداکثر خود رسیده است و همگان منتظر آنند که ببینند اپیزود های باقی مانده ی سریال چه خطوط داستانی را نشان شان می دهد. تب و تاب حاصل از سریال به کنفرانس مطبوعاتی این سریال در کامیک کان نیز سرایت پیدا کرد و در نهایت با پخش تریلر جدید فصل هشتم همگان راضی از کنفرانس بیرون آمدند. تهیه کنندگان اصلی سریال یعنی «David Benioff و Dan Weiss» در کنفرانس حضور نداشتند و حتی «جورج مارتین» نویسنده ی رمان های نغمه ای از آتش و یخ فرصت حضور در این گرد همایی را پیدا نکرده بود. در ازای این افراد، بازیگران مطرح سریال حضور به هم رسانده بودند. «آلفی الن» بازیگر نقش تئون گریجوی، «جیکوب اندرسون» بازیگر نقش کرم خاکستری، «جان بردلی» بازیگر نقش سمول تارلی، «گوئیندولین کریستی» بازیگر نقش برایان اهل تارث ، «لیام کانینگهام» بازیگر نقش داوس، «ناتالی امانوئل» بازیگر نقش میساندی، «آیزاک رایت» بازیگر نقش برن استارک، «کولث هیل» بازیگر نقش واریس و «سوفی ترنر» بازیگر نقش سانسا استارک از جمله ی این بازیگران بودند.

صبر کنید، ماجرا به همین جا ختم نشد. وقتی مردم با چهره های حاضر در مراسم آشنا شدند نوبت به یک اتفاق غیر منتظره رسید. بله درست حدس زدید، «کریستین نارین» بازیگر نقش شخصیت محبوب «هودور»! این شخص به عنوان میزبان ویژه ی پنل سریال در مراسم حضور داشت. بازیگر نقش «سر داوس» یعنی لیام کانینگهام یکی از پر انرژی ترین و سر حال ترین افراد حاضر در مراسم بود. از وی سوال شد که آیا شخصیتش به دنبال کشتن کسی است یا خیر و او چنین پاسخی داد :

گمان نمی کنم که سر داوس هم به مانند آریا استارک اهل لیست و فهرست برای کشتن افراد باشد. بنظرم این شخصیت تمام تلاشش را می کند تا به نوعی جادوگر قرمز (ملیساندرا) را سر به نیست کند که هیچ کس نتواند او را پیدا کند.

او در ادامه ی صحبت هایش از این که ایفای نقش یکی از شخصیت های خوب دنیای سریال را بر عهده دارد ابراز خوشحالی کرد. بازیگر دیگری که توجهات را به خودش جلب نموده بود «گوئیندولین کریستی» بود که نقش برایان تارثی را بازی می کند. از وی در مورد این که بین شخصیتش و «تورموند» رابطه ای در جریان است سوالاتی پرسیده شد و او پاسخ داد که گمان نمی کند شخصیتی که نقشش را بر عهده دارد به راحتی توسط کسی که او را صرفاً برای بدنش دوست دارد فریب بخورد. او پیرامون شخصیت خود گفت که برایان کسی است که دوست دارد عدالت در سراسر وستروس برقرار شود و هم چنان بر سر عهد دیرینه ای که با کتلین استارک بسته پایبند است. او بیشتر از آن که به فکر خود باشد، در پی سر و سامان دادن به وضعیت نابسامان اطرافش می باشد. وی هم چنین بیان کرد که امیدوار است سریال در تلویزیون چیزی شبیه به جنگ ستارگان در سینما برای نسل جدید باشد. در ادامه ی کنفرانس، نوبت به «جان بردلی» بازیگر نقش سمول تارلی رسید و او بیشتر در مورد رابطه اش با جان اسنو بیاناتی را ایراد نمود :

حان اسنو در تمام لحظاتی که سمول کنارش حضور داشت از وی حمایت می کرد. سم در یک برهه ی زمانی حساس توانست در کسل بلک حضور یابد و در کنار دوستش باشد. جان اسنو برای شخصیت من چیزی شبیه به یک برادر بزرگتر بود. یک دوست صمیمی و یک نقطه اتکا. سم معنای این را می داند که اگر کسی جانش را نجات دهد تا چه اندازه برایش عزیز می شود.

بعد از بردلی، نوبت به «سوفی ترنر» رسید. او در رابطه با رابطه ی سانسا با جان اسنو صحبت هایی کرد.

بنظرم بازماندگان خاندان استارک آن گونه که باید با یکدیگر رابطه ی گرم و صمیمی برقرار نمی کنند. برای حکم رانی شمال نزاع و مناقشاتی بین جنس مذکر و مونث این خاندان شکل گرفته است. بنظرم این دو شخصیت باید دست از این مناقشات برداشته و به توانایی های طرف مقابل خود اعتماد کنند. سانسا شخصیتی است که همواره در جست و جوی خوشبختی بوده است اما دیگر دنیا را به چشم یک دختر و نجیب زاده نمی بیند و حال سیاست بیشتری را چاشنی کار خود قرار داده است. او حالا بیدار و هشیار شده است. به کسی اعتماد ندارد و برایش فرقی نمی کند طرف مقابل اش مرد است یا زن و اینکه هم خانواده اش است یا خیر. وقتی وارد بازی تاج و تخت می شوید این چیز ها برای تان معنای دیگری دارند.

نکته ی شوکه کننده ی مراسم زمانی بود که همگان آماده بودند محفل را ترک کنند. کسی که هیچ کس فکرش را نمی کرد پشت میکروفون رفت. همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید او کسی نیست جز پادشاه شب، رئیس وایت واکر ها! او به طور گنگ صحبت هایی به زبان آورد:

 
اژدها، دایرولف(گرگ) ، کلاغ سه چشم نمی توانند شما را نجات دهند. متاسفم که سعی دارید دوباره برخیزید. ولی تنها چیزهایی که بر می خیزند، بچه های سرما (وایت واکر) هستند.

ویدئوی مربوط به این سخنرانی پادشاه شب را با کلیک بر روی این لینک می توانید مشاهده کنید.

در انتهای مراسم نیز تریلر جدیدی از سریال پخش شد که دیدنش خالی از لطف نیست.

  برای مشاهده/دانلود تریلر کلیک کنید.  

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید