انگس تی جونز (دانلود ۸ عنوان فیلم بدون سانسور) + بیوگرافی

انگس تی جونز

انگس ترنر جونز (زاده‌ی 8 اکتبر 1993 مصادف با 16 مهر 1372) یک بازیگر مرد آمریکایی است. جونز به خاطر ایفای نقش «جیک هارپر» در سریال کمدی شبکه‌ی سی بی اس به نام Two and a Half Men شناخته شده است. او با ایفای این نقش موفق به دریافت دو جایزه‌ی بهترین هنرمند جوان و یک جایزه‌ی تی وی لند شد. جیک هارپر یکی از شخصیت‌های اصلی سریال است و جونز به مدت 10 سال این نقش را بر عهده داشته است.

اوایل زندگی و زندگی کاری

جونز در آستین تگزاس در سال 1993 چشم به جهان گشود. او دو برادر کوچکتر از خودش دارد. اولین نقش جونز در سن 5 سالگی در سال 1999 در فیلمی به نام Simpatico بود. از سال 2001 تا 2003 او نقش‌های مکملی را در فیلم‌هایی چون See Spot Run, The Rookie, Bringing Down the House, George of the Jungle 2 و The Christmas Blessing بر عهده داشته است.

Two and a Half Men

در سال 2003 جونز در سریال کمدی Two and a Half Men در نقش جیک هارپر ظاهر شد. عنوان این سریال (دو مرد و نصفی) هم دقیقاً به همین شخصیت اشاره دارد؛ یک پسر 10 ساله که با پدر و عمویش زندگی می‌کند. پدر جیک (که نقشش را «جان کرایر» بر عهده دارد) از همسرش جدا شده و عمویش («چارلی شین») هم یک لذت پرست است. زمانی که این سریال در آمریکا پخش می‌شد تقریباً معروف‌ترین نمایش کمدی در کل آمریکا به حساب می‌آمد و میانگین تعداد بیننده‌های آن 15 میلیون نفر بودند.

در سال 2010 جونز تبدیل به پردرآمدترین ستاره‌ی کم سن و سال در تلویزیون شد. او در سن 17 سالگی قرار داد جدیدی با سازندگان Two and a Half Men بست و برای بازی در دو فصل بعدی سریال 7.8 میلیون دلار دریافت کرد. این یعنی جونز تقریباً برای هر یک از 26 قسمتی که در آن‌ها ظاهر شده بود 300 هزار دلار دریافت کرده است.

در طول فصل نهم این سریال که از سال 2011 تا 2012 پخش می‌شد، شخصیت جیک یک خط داستانی جدی‌تر دریافت کرد. او به عنوان یک مصرف کننده‌ی ماریجوانا به تصویر کشیده شده بود و هم با زنان همسن خودش رابطه‌ی جنسی داشت و هم با زنان مسن. جونز که طی فصل نهم سریال 18 سال داشت اعلام کرده بود که با خطوط داستانی جدید جیک راحت نیست و همچنین گفته بود که این نقش بیش از حد بی ادبانه است چرا که جیک هنوز به سن قانونی نرسیده است اما کارهای افراد بالغ را انجام می‌دهد.

در ماه اکتبر 2012 جونز اعلا کرد که مسیری به سوی مذهبی جدید پیدا کرده است. او این خبر را در مصاحبه‌ای با برنامه‌ی رادیویی Voice of Prophecy اعلام کرده بود. این برنامه‌ی رادیویی به وسیله‌ی کلیسای Seventh-day Adventist اسپانسر می‌شد. در ماه نوامبر 2012 جونز اعلام کرد که غسل تعمید داده شده است و دیگر دوست ندارد در سریال Two and a Half Men بازی کند. او این سریال را کثیف خطاب کرد و گفت که Two and a Half Men با دیدگاه‌های مذهبی او در تضاد است. او همچنین از مردم خواست که از تماشای این سریال دست بردارند.

چندی بعد یک ویدیو از جونز در کانال یوتیوب ForeRunner Chronicles پست شد و این اتفاق نظر بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد. ForeRunner Chronicles یک وزارتخانه‌ی مستقل بود که مدیریت آن را «کریستوفر هادسون» بر عهده داشت. جونز روز آینده بیانیه‌ای را منتشر کرد و درباره‌ی موقعیت خود در این وزارتخانه توضیح داد.

چندی بعد کلیسای Seventh-day Adventist در آمریکای شمالی، بیانیه‌ای را منتشر کرد و اعلام کرد که این کلیسا با Forerunner Chronicles هیچ ارتباطی ندارد و هادسون هم از سوی این کلیسا کشیش نشده است.

بعد از این اتفاقات تهیه کنندگان سریال اعلام کردند که قرار نبود تا سال 2013 جونز بر روی صحنه برگردد و شخصیت جیک نیز در چند قسمت پایانی فصل دهم حضور ندارد. در ماه آوریل 2013 شبکه‌ی سی بی اس اعلام کرد که او در فصل یازدهم این سریال حضور خواهد داشت اما هنگامی که سریال پخش شد شخصیت جیک کلاً از داستان حذف شده بود. تهیه کنندگان «امبر تمبلین» را جایگزین این شخصیت کرده بودند. در ماه مارس 2014 جونز به طور رسمی اعلام کرد که دیگر در سریال Two and a Half Men حضور نخواهد داشت و همچنین گفت که احساس می‌کرده که به خاطر پول ریا می‌کرده.

هرچند با وجود این گفته‌ها او در قسمت پایانی سریال در فصل دوازدهم حضور کوتاهی داشت. این قسمت Of Course He's Dead (البته که او مرده است) نام داشت و در ماه فوریه پخش شد.

زندگی شخصی

جونز بعد از جدایی از سریال Two and a Half Men به دانشگاه کولورادو بولدر رفت.

فیلموگرافی

Horace and Pete 2016

8.5

imdb-icon

9

cinama-icon
The Christmas Blessing 2005

6.2

imdb-icon
Bringing Down the House 2003

5.6

imdb-icon
Two and a Half Men 2003

7.1

imdb-icon

8.6

cinama-icon
George of the Jungle 2 2003

3.3

imdb-icon
The Rookie 2002

6.9

imdb-icon

7.8

cinama-icon
See Spot Run 2001

5.3

imdb-icon
Dinner with Friends 2001

6.2

imdb-icon

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید