شرایط استفاده از سی نما

کاربر گرامی؛

 

با سپاس از انتخاب ۳۰نما جهت دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال، خواهشمند است در نظر داشته باشید ۳۰نما سرویس خود را با شرایطی در اختیار شما می‌گذارد که ما (۳۰نما به عنوان ارائه دهنده سرویس) و شما (به عنوان استفاده کننده از خدمات سرویس ۳۰نما) ملزم به رعایت کامل آن هستیم، پس لازم است پیش از ثبت نام در سایت و یا پرداخت هر گونه هزینه ای برای استفاده از هر یک از سرویس های ۳۰نما، شرایط را مطالعه فرمایید و در صورت پذیرش کامل اقدام به خرید و یا استفاده از سرویس نمایید. دقت فرمایید در صورتی که هر یک از شرایط توسط کاربر نقض شود؛ به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری مسدود می شود ، از ادامه سرویس دهی به کاربر معذور بوده و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد، مسترد نمی گردد.

بدیهی است این امکان وجود دارد که ۳۰نما محتوی این شرایط را تغییر دهد. در صورت ایجاد هرگونه تغییر این مورد به سرویس گیرنده های جاری از طریق قابلیت اطلاع رسانی سایت اعلام خواهد شد و در صورتی که تغییرات مورد پذیرش کاربر جاری نباشد و توافق جدیدی حاصل نشود از ادامه سرویس دهی به کاربر معذور بوده و در صورتی که هزینه ای پرداخت شده، به نسبت دوره باقیمانده از اشتراک کاربر مسترد خواهد شد.

 

۱. دسترسی به سرویس ها: برای استفاده از سرویس های ۳۰نما نیاز به دسترسی به اینترنت وجود دارد. نظر به اینکه سابقه داشته است سرویس دهنده اینترنت کاربران، محدودیتی برای دسترسی به ۳۰نما و یا سرویس اینترنت ایجاد نماید؛ ۳۰نما تلاش می نماید شما را راهنمایی نموده و در صورت امکان محدودیت رفع گردد معهذا تعهدی برای رفع اشکال نیست و در صورتی که برای استفاده از سرویس هزینه ای پرداخت نموده باشید؛ وجه مسترد نمی گردد.

 

۲. خرید اشتراک: برای دسترسی به محتوای مورد نظر (دانلود و تماشای آنلاین عناوین موجود در سایت)، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای موجود در ۳۰نما است.

 

۳. انواع اشتراک: شما پس از خرید اشتراک طلایی قادر به دسترسی به تمام عناوين موجود (با قابلیت دانلود فایل و یا قابلیت پخش آنلاین) و پس از خرید اشتراک قرمز قادر به دسترسی به عناوین دارای قابلیت پخش آنلاین خواهید بود.

 

۴. مصرف ترافیک اینترنت: با خرید اشتراک (طلایی یا قرمز) تغییری در نحوه محاسبه مصرف ترافیک اینترنت شما ایجاد نخواهد شد. مصرف ترافیک (دانلود یا تماشای آنلاین ) در سایت ۳۰نما به صورت تمام بها می باشد.

 

۵. تجهیزات کاربر: سرویس ۳۰نما قابل استفاده در کامپیوتر، لپ تاپ و تلفن های هوشمند متداول در بازار می باشد معهذا چنانچه از وسیله و یا نرم افزار خاصی استفاده می نمایید، پیش از استفاده حتما کنترل بفرمایید که تعارضی بین سرویس ها موجود نباشد چون ۳۰نما هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری یا هر زیان محتمل دیگری که متوجه ابزاری که برای تماشا و یا دانلود از آن استفاده می فرمایید، ندارد.

 

۶. محدوده محتوی: ۳۰نما صرفا محتواهایی که توسط یک شرکت یا مجموعه فیلم سازی تهیه شده را بدون هیچ گونه دخل و تصرفی (سانسور و یا تغییر محتوا) در اختیار کاربران خود می گذارد. کاربران طبق علایق، سلایق و شئونات شخصی و اجتماعی خود، فیلم را برای تماشا انتخاب می فرمایند و ۳۰نما مسئولیتی در قبال محتوا و نحوه تاثیر گذاری محتوا ندارد. در نظر داشته باشید که هرگونه درخواست فیلم مستهجن و غیراخلاقی در ۳۰نما خلاف شرایط استفاده از سرویس میباشد. در نظر داشته باشید که هیچ کدام از عناوین فارسی زبان (دوبله یا تولید) بدون داشتن اجازه رسمی از ناشر در سایت قرار نمی‌گیرند.

 

۷. دقت در انتخاب اشتراک و خرید: لازم است پیش از هرگونه خریدی از سایت دقت لازم را بفرمایید ، پس از ثبت نام امکان حذف اشتراک وجود ندارد و فقط امکان مسدود سازی به درخواست کاربر وجود خواهد داشت، همچنین ادعای خرید اشتباه پذیرفته نمی باشد و هزینه اشتراک خریداری شده، مسترد نخواهد شد.

 

۸. حساب های کاربری متعدد و یا انتقال حساب کاربری: داشتن چند حساب کاربری و یا واگذاری حساب به فرد دیگری در ۳۰نما پذیرفته نمی باشد و در صورت مشاهده تمام حساب های کاربر مسدود خواهد شد و هزینه اشتراک خریداری شده، مسترد نخواهد شد.

نکته: حساب‌های رایگان و طلایی تفاوتی ندارند، در نتیجه داشتن یک حساب طلایی و یک حساب رایگان نیز بر خلاف شرایط استفاده از سایت میباشد.

 

۹. استفاده اشتراکی یا غیر فردی از یک حساب: هر حساب کاربری برای یک فرد و صرفا برای استفاده شخصی همان فرد در نظر گرفته شده است. به اشتراک گذاشتن حساب کاربری و یا استفاده از یک حساب توسط چند کاربر و یا دانلود محتوا سایت برای تماشا پس از مدت اشتراک در ۳۰نما پذیرفته نیست. این مورد به صورت تصادفی کنترل می شود و در صورتی که مشاهده شود یک حساب کاربری از دو نقطه مختلف و در یک زمان فعال شده است و یا تعداد زیادی فیلم و سریال در مدت کوتاه دانلود شده باشد (خارج از عرف که بر اساس اطلاعات دانلود کاربران ۳۰نما محاسبه میشود)؛ به این معنی خواهد بود حساب کاربری به اشتراک گذارده شده و یا کاربر قصد سرقت آرشیو را دارد در این صورت بدون اخطار حساب کاربری مسدود و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد مسترد نمی گردد.

 

۱۰. دانلود توسط سرور: حساب های ۳۰نما فقط برای استفاده شخصی و سیستم خانگی (و به طور کلی ابزار خانگی مانند تلویزیون شخصی و یا موبایل شخصی) فراهم شده است. دانلود توسط هرگونه سرور در سرویس های ۳۰نما پذیرفته نمی باشد و در صورت مشاهده این گونه موارد بدون اخطار حساب کاربر مسدود و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد مسترد نمی گردد.

نکته: در صورت شناسایی آی‌پی‌های متخلف قوانین دسترسی این آی‌پی‌ها به سرویس‌های ۳۰نما مسدود خواهد شد.

 

۱۱. زیرنویس: ۳۰نما فقط مسئول زیرنویس‌های اختصاصی تولید شده توسط تیم ترجمه ۳۰نما می باشد (تمامی عناوین در سایت قابل دسترس هستند) و نسبت به درستی و در دسترس بودن آن مسئول می باشد. ۳۰نما مسئول تهیه زیرنویس برای سایر فیلم ها و عناوین نمی باشد. حساب کاربری خود را صرفا برای دریافت زیرنویس ارتقا ندهید ، وجود لینک دانلود یک عنوان و یا داشتن سربرگ زیرنویس تاییدی بر وجود زیرنویس عنوان نیست.برای نمونه مستندی در سایت موجود است که در جای دیگر قادر به یافتن آن نبوده‌اید، وجود فایل مستند و یا سربرگ زیرنویس در سایت تأییدی بر وجود زیرنویس آن نیز نیست.

نکته: زیرنویس‌های بخش تماشای آنلاین و زیرنویس های سینک شده با انکود های اختصاصی ۳۰نما لزوما ترجمه اختصاصی تیم ۳۰نما نمی‌باشند، در این بخش از زیرنویس‌های منتشر شده به صورت عمومی برای راحتی بیشتر کاربران نیز استفاده شده است.

 

۱۲. بخش دیدگاه: در قسمت مربوط به دیدگاه کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض‌کننده قوانین، تهدید کننده، توهین‌آمیز، غیراخلاقی، افتراآمیز ، مبتذل و یا مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، پذیرفته نیست. در صورتی که این بند توسط کاربر نقض شود؛ به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری مسدود می شود و از ادامه سرویس دهی به کاربر معذور بوده و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد، مسترد نمی گردد. در نظر داشته باشید که نمایش دیدگاه کاربر در سایت، پس از بررسی و تایید تیم ۳۰نما انجام خواهد شد و در صورت عدم نمایش و یا تایید دیدگاه، کاربر امکان اعتراض نخواهد داشت.

 

۱۳. احترام متقابل: تیم پشتیبانی در هر محیط اجتماعی و یا به صورت فردی موظف است با احترام کامل با کاربر برخورد نماید؛ از کاربران نیز انتظار می رود پرسش ها؛ مشکلات و نظرات خود را با احترام و از طريق راه های ارتباط مشخص شده بیان نمایند در صورتی که خلافی مشاهده شود حساب کاربری مزبور مسدود و وجهی مسترد نمی شود. در صورت نارضایتی از وضعیت بخش پشتیبانی کاربر؛ میتوانید از ایشان درخواست ارتباط مستقیم با مدیریت را داشته باشید.

 

۱۴. سلب مسئولیت درباره مشکلات فایل: ۳۰نما مجموعه‌ای از کیفیت‌ها و انکودرهای متفاوت را در آرشیو خود جای داده است، لذا در صورتی که وجود نقص در یک فایل که بنا به اشتباه یا مشکل اولیه از سمت تبدیل کننده فایل (انکودر) باشد، هیچ مسئولیتی متوجه ۳۰نما نیست و با اطلاع کاربر، فایل جایگزین یا رفع عیب خواهد شد.

 

۱۵. درخواست‌ها: در حال حاضر درخواست‌ها به ترتیب اولویت درخواست و نیاز کاربران رسیدگی می‌گردند. به این معنی که عنوانی که درخواست بیشتری دارد، در اولویت بررسی قرار می‌گیرد. ارسال درخواست به معنی پذیرش و قرار گرفتن قطعی آن نمی باشد. میزان درخواست‌ها برای فیلم، سریال، کیفیت، زیرنویس برای اعضای ویژه (کاربران طلایی) به صورت نامحدود است و پس از ارسال درخواست در صف بررسی قرار خواهند گرفت و کاربر برای مشخص شدن وضعیت اعم از رد، پذیرش، در حال بررسی و رد کلی، باید منتظر بماند. درخواست زیرنویس با توجه به محدودیت منابع و شرایط خاص براساس اولویت کاری سایت بررسی و انجام یا رد خواهد شد.

 

۱۶. درخواست تجدید نظر به مسدودی حساب کاربر: در صورت مسدود شدن حساب کاربری بنا به شرایط درج شده بالا؛ کاربر می‌تواند از طریق پشتیبانی پیگیری و درخواست تجدید نظر نماید؛ در صورت مشخص شدن اشتباه از طرف ۳۰نما حساب باز و دو برابر زمان از دست رفته به مدت کاربری اضافه می شود و در صورت تایید تخطی کاربر از این شرایط، اقدام دیگری از جانب ۳۰نما صورت نگرفته و در صورتی که وجهی برای اشتراک پرداخت شده باشد؛ مسترد نمی گردد.

 

* در نظر داشته باشید که سیستم به صورت خودکار محدودیت ۱۰۰ لینک در روز را اعمال خواهد کرد که بسیار بالاتر از معمول مصرف کاربران ۳۰نما میباشد.

 

در پایان از شما عزیزان که به این شرایط احترام می‌گذارید و ما را همراهی می‌ فرمایید سپاسگزاریم.

 

به‌روز شده در ۲ دی ۱۴۰۰