mim.you

عضویت:

مرداد ۱۳۹۶ (۵ سال و ۱ ماه)

لیست مورد علاقه

Nightcrawler 2014

7.8

imdb-icon

8

cinama-icon
Zootopia 2016

8

imdb-icon

8.3

cinama-icon
Upgrade 2018

7.5

imdb-icon

7.8

cinama-icon
The Hateful Eight 2015

7.8

imdb-icon

8.5

cinama-icon

لیست تماشا

Fargo 2014

8.9

imdb-icon

9.1

cinama-icon
The Wire 2002

9.3

imdb-icon

9

cinama-icon
The Haunting of Hill House 2018

8.6

imdb-icon

8.9

cinama-icon
The Handmaid's Tale 2017

8.4

imdb-icon

7.9

cinama-icon

۵ دیدگاه اخیر

۱۴۰۱ مرداد ۱۷ ۱۰:۵۴

عاشقانه ای زیبا، داستانی دوگانه از حال و هوای دوست داشته شدن و رها شدن، ابراز کردن یا نکردن احساسات در زمان درستش و رابطه هایی که درست یا غلط بودنشون رو زمان مشخص میکنه. همونطور که کمپوت های آناناس فاسد میشن، آدما هم فاسد میشن و تاریخ انقضاشون تو زندگیمون سر می‌رسه؟ اصلأ آدما نه، رابطه ها چطور؟

۱۴۰۱ تیر ۲۴ ۲۲:۳۵

دیدن این مستند آگاهی زیادی در رابطه با مسائلی که امروزه در رابطه با جنسیت (تراجنس ها، همجنسگرا ها و . . .) مطرح میشه عنوان میکنه، از آسیبی که عادی سازی اینگونه مشکلات هویتی داره روی نسل آینده میذاره تا سوالی که مطرح میشه و آخر پروفسور پترسون بهترین جواب رو بهش میده، چرا اون اول نگفتم جنسیت و از واژه هویت؟ چون واقعاً از مسئله جنسیت فراتر رفتن دوستانی که پشت پرده دارن کار خودشون رو میکنن و هدف رو هویت افراد قرار دادن.

۱۴۰۱ خرداد ۲۸ ۲۰:۰۴

خیلی قشنگ بود، ی درام ورزشی ساختار شکن تا حدودی و جذاب. سندلر انتخاب های خوبی داره میکنه برای بازی و از پس نقش ها هم بر اومده . نحوه انتخاب بازیکنا تو اتحادیه ملی بسکتبال رو هم خوب تونسته بود به مخاطب نا آشنا توضیح بده (Draft). چون Draft یکی از پیچیده ترین شیوه های انتخاب تو ورزش هست که برای افراد غیر بومی واقعن پیچیدس.

۱۴۰۱ خرداد ۲۰ ۱۲:۲۱

کجااااا تموم شد? سریال واقعاً قشنگه، پر از جزئیات، پر از غافلگیری. عالی بود.