hadimo76

عضویت:

آذر ۱۳۹۶ (۴ سال و ۱۰ ماه)

لیست مورد علاقه

Attack on Titan 2013

8.5

mal-icon

9.2

cinama-icon
Rick and Morty 2013

9.2

imdb-icon

9.2

cinama-icon
Interstellar 2014

8.6

imdb-icon

8.6

cinama-icon
Inception 2010

8.8

imdb-icon

8.7

cinama-icon

۵ دیدگاه اخیر

۱۴۰۰ مهر ۲۰ ۱۲:۳۶

اگه این انیمه و شخصیتهاشو دوس داشتین توصیه میکنم انیمه code geass رو‌ هم ببینین

۱۳۹۹ دی ۱۸ ۱۶:۰۵

ساشا بارون، متوهمی که با پوشیدن ماسک بجای شورت احساس میکند گالیه یا افلاطون زمان است و کسی به اندازه او از ماجرا خبر ندارد. درحالی دم از دموکراسی و آزادی بیان میزند که خواستار بن شدن اکانت کسی هست که 74 میلیون رای دارد، چه تناقض عجیبی!

۱۳۹۹ دی ۰۸ ۱۳:۰۸

فیلم بسیار خوبی بود و مفاهیم جالبی میشه برداشت کرد. از نظر خودم این فیلم به خوبی شکاف بین قشر مرفه و فقیر رو به تصویر کشیده بود،دو گروهی که در یک شهر و شاید با فاصله اندکی از هم زندگی میکنن ولی دنیایی که برای خودشون در زمین و ذهنشان خلق کردن هزاران مایل با دنیای گروه دیگر فرق داره البته اینکه هرگروهی دنیای متعلق به خودش رو داره لزوما به این معنی نیست که افراد گروه فقیر همگی متحد و علیه گروه مرفه هستند، گاهی اختلافات درون گروهی هم دارند که حتی ممکنه برای پاسبانی از گروه مرفه باشه. قسمتی از فیلم هم در مورد برنامه نداشتن حرف میزنه و اتفاقا بین مردم محبوبیت بسیاری پیدا کرده ولی همین برنامه نداشتن بود که باعث اتفاقات آخر فیلم شد!

۱۳۹۹ دی ۰۷ ۱۹:۰۱

تا اواسط فیلم خوب و جدی ای بود ولی با شروع صحنه های اکشن به خنده دارترین فیلمی تبدیل شد که تا به امروز دیدم! باید بابت این فیلم کمدی از جناب تارانتینو تشکر کنم حالا میفهمم چرا میگن تارانتینو کارگردان خوبیه! پر از صحنه های غیرمنطقی و خنده دار!