میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

100 فیلم تماشا شده 30نما

فیلمامتیاز کاربران سینماامتیاز IMDb
Tenet 20208877.37.5
Green Book 20188138.658.2
Once Upon a Time in Hollywood 20197927.087.6
Joker 20197498.268.4
2019 19177177.698.3
The Irishman 20196978.237.8
Parasite 20196698.38.6
Another Round 20206678.237.8
Knives Out 20196658.067.9
Vice 20186477.847.2
Little Women 20196417.147.8
The Favourite 20186346.87.5
Marriage Story 20196297.497.9
Capharnaüm (Capernaum) 201861188.4
Interstellar 20146048.588.6
Oldboy 20035918.188.4
Inception 20105868.658.8
A Star Is Born 20185857.27.6
Shoplifters 20185788.167.9
The Gentlemen 20195678.157.8
Roma 20185656.237.7
The Platform 20195657.947.0
The Lighthouse 20195547.627.5
Uncut Gems 20195457.677.4
Soul 20205448.998.1
Ford v. Ferrari 20195438.888.1
Schindler’s List 19935398.398.9
The Lives of Others 20065368.718.4
Avengers: Endgame 20195317.858.4
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 20185237.66.6
The Ballad of Buster Scruggs 20185217.927.3
John Wick: Chapter 3 – Parabellum 20195218.077.4
Requiem for a Dream 20005068.338.3
Incendies 20105058.068.3
The Hunt 20125058.758.3
The Prestige 20064998.728.5
Alita: Battle Angel 20194917.757.3
Jojo Rabbit 20194876.697.9
Mission: Impossible – Fallout 20184848.647.7
Bohemian Rhapsody 20184817.98.0
Pulp Fiction 19944818.378.9
The Trial of the Chicago 7 20204768.037.8
Venom 20184737.166.7
The Pianist 20024698.788.5
Aquaman 20184686.916.9
The Departed 20064638.498.5
The Shawshank Redemption 19944638.649.3
Forrest Gump 19944638.598.8
Portrait of a Lady on Fire 20194587.598.1
Shutter Island 20104568.758.2
Amélie 20014548.338.3
Mank 20204527.187.0
Memento 20004528.338.4
Ad Astra 20194517.036.5
The Intouchables 20114468.778.5
12 Angry Men 19574458.989.0
Toy Story 4 20194448.987.8
The Godfather 19724408.669.2
Eternal Sunshine of the Spotless Mind 20044378.438.3
First Man 20184367.127.3
Prisoners 20134358.68.1
Nocturnal Animals 20164317.977.5
The Mule 20184307.37.0
Goodfellas 19904278.378.7
Life Is Beautiful 19974278.488.6
Minari 20204236.877.6
Taxi Driver 19764228.078.2
Léon: The Professional 19944188.788.5
The Handmaiden 20164178.168.1
Can You Ever Forgive Me? 20184177.257.1
Fight Club 19994118.478.8
The Invisible Guest 20164118.368.1
The Silence of the Lambs 19914098.238.6
Her 20134088.378.0
Nomadland 20204067.157.5
Bombshell 20194055.856.8
Gone Girl 20144048.198.1
The Wolf of Wall Street 20134038.488.2
Midsommar 20194026.137.1
The Hateful Eight 20154018.447.8
Whiplash 20144018.648.5
Passengers 20164008.137.0
Se7en 19953968.658.6
Memories of Murder 20033948.278.1
Bad Boys for Life 20203896.736.6
American Beauty 19993878.518.3
The Lion King 20193868.136.9
Incredibles 2 20183848.457.6
Searching 20183797.827.6
The Croods: A New Age 20203767.727.0
The Dark Knight 20083768.639.0
Hamilton 20203748.178.5
V for Vendetta 20053728.388.2
Bird Box 20183726.996.6
I’m Thinking of Ending Things 20203716.856.6
The Invisible Man 20203716.717.1
The House That Jack Built 20183717.166.8
Spider-Man: Into the Spider-Verse 20183688.248.4
The Curious Case of Benjamin Button 20083678.637.8
One Flew Over the Cuckoo’s Nest 19753658.848.7