میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

100 فیلم تماشا شده 30نما

فیلمامتیاز کاربران سینماامتیاز IMDb
Tenet 20209437.277.4
Green Book 20188908.658.2
Once Upon a Time in Hollywood 20198347.067.6
Another Round 20208258.347.8
Joker 20197768.268.4
The Irishman 20197648.227.8
2019 19177627.78.3
Knives Out 20197508.067.9
Parasite 20197198.338.6
Little Women 20197127.087.8
Capharnaüm (Capernaum) 20187038.068.4
The Favourite 20187006.877.5
Oldboy 20036978.158.4
Marriage Story 20196877.527.9
Inception 20106808.678.8
Interstellar 20146728.598.6
Vice 20186567.857.2
The Gentlemen 20196508.137.8
The Lives of Others 20066458.698.4
A Star Is Born 20186397.227.6
The Platform 20196397.967
Schindler’s List 19936308.448.9
Requiem for a Dream 20006258.348.3
Soul 20206168.978.1
Shoplifters 20186148.197.9
The Hunt 20126098.678.3
The Lighthouse 20196087.667.5
Incendies 20105918.098.3
Roma 20185916.187.7
Uncut Gems 20195917.657.4
Ford v. Ferrari 20195828.868.1
The Pianist 20025778.768.5
The Ballad of Buster Scruggs 201857287.3
The Prestige 20065698.738.5
Pulp Fiction 19945678.398.9
Avengers: Endgame 20195627.868.4
Amélie 20015538.38.3
Alita: Battle Angel 20195467.737.3
Black Widow 20215455.896.9
The Intouchables 20115448.758.5
Cruella 20215447.657.4
Life Is Beautiful 19975408.58.6
John Wick: Chapter 3 – Parabellum 20195408.067.4
12 Angry Men 19575408.999
Forrest Gump 19945398.68.8
Shutter Island 20105348.748.2
Prisoners 20135328.598.1
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 20185317.636.5
The Trial of the Chicago 7 20205307.957.8
The Shawshank Redemption 19945298.659.3
Portrait of a Lady on Fire 20195297.58.1
The Departed 20065288.528.5
Memento 20005278.358.4
The Godfather 19725268.669.2
Minari 20205256.787.5
Nomadland 20205236.897.4
Eternal Sunshine of the Spotless Mind 20045228.458.3
Jojo Rabbit 20195216.657.9
The Father 20205158.518.3
Léon: The Professional 19945138.778.5
Mank 20205097.246.9
Nocturnal Animals 20165087.927.5
The Handmaiden 20165078.28.1
Bohemian Rhapsody 20185067.937.9
Fight Club 19994988.498.8
Mission: Impossible – Fallout 20184978.637.7
Gone Girl 20144978.198.1
Her 20134968.358
Goodfellas 19904928.398.7
A Quiet Place: Part II 20214896.577.4
Venom 20184857.166.7
Wrath of Man 20214838.257.2
Aquaman 20184816.866.9
Taxi Driver 19764818.118.3
The Silence of the Lambs 19914758.258.6
Ad Astra 20194757.066.5
Nobody 20214747.967.4
Se7en 19954738.668.6
The Invisible Guest 20164738.358.1
Memories of Murder 20034728.328.1
The Hateful Eight 20154698.487.8
The Wolf of Wall Street 20134668.488.2
The Mule 20184627.327
Toy Story 4 20194608.957.7
American Beauty 19994578.548.3
First Man 20184547.137.3
Whiplash 20144548.638.5
Passengers 20164508.097
Raya and the Last Dragon 20214508.247.4
Can You Ever Forgive Me? 20184477.257.1
Hamilton 20204468.228.4
V for Vendetta 20054438.388.1
The Imitation Game 20144418.318
I’m Thinking of Ending Things 20204396.966.6
Midsommar 20194376.137.1
La La Land 20164337.728
One Flew Over the Cuckoo’s Nest 19754308.868.7
Black Swan 20104288.258
The Dark Knight 20084288.649
Wild Tales 20144248.618.1