میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

100 سریال برتر 30نما

فیلمامتیاز کاربران سینماتعداد رایامتیاز IMDb
Game of Thrones 20118.8126569.3
Breaking Bad 20089.2817389.4
Friends 19949.1715328.9
Rick and Morty 20139.2912179.2
Westworld 20168.8310288.6
The Walking Dead 20108.1910148.2
Peaky Blinders 20138.948878.8
Vikings 20138.918798.5
Money Heist (La Casa de Papel) 20178.68638.3
13 Reasons Why 20178.18527.6
Prison Break 20058.758308.3
Sherlock 20109.098119.1
Dark 20178.937068.8
Chernobyl 20198.986919.4
The Big Bang Theory 20078.766718.1
Better Call Saul 20159.276158.7
Mr. Robot 20159.25948.5
Stranger Things 20168.885938.7
How I Met Your Mother 20059.225428.3
Shameless 20118.95358.5
True Detective 20149.015248.9
Dexter 20069.24968.6
Taboo 20178.824838.4
House of Cards 201394458.7
The 100 20148.384447.6
Supernatural 20058.764418.4
Lucifer 20158.674378.1
The Witcher 20198.454358.2
The Grand Tour 20169.324248.7
Lost 20048.94218.3
The Queen’s Gambit 20208.494128.6
Sex Education 20198.514128.3
The Vampire Diaries 20097.834117.7
Black Mirror 20118.994098.8
Arrow 20126.963937.5
The Office 20059.383838.9
The Boys 20198.633768.7
Fargo 20149.143698.9
Band of Brothers 20018.823499.4
The Flash 20147.63467.6
The Mandalorian 20198.863358.8
Love, Death & Robots 20198.893328.5
The Sopranos 19999.263259.2
Jumong 20067.453198.0
Hannibal 201393198.5
The Handmaid’s Tale 20178.123188.4
The Originals 20138.653158.2
See 20198.153057.6
The Leftovers 20148.993028.3
Banshee 20138.812988.4
The Blacklist 20139.232988.0
Person of Interest 20119.112888.4
Daredevil 20158.772878.6
Narcos 20159.052788.8
Avatar: The Last Airbender 20039.322689.3
Persia’s Got Talent 20203.712634.8
Mindhunter 20179.032558.6
BoJack Horseman 20149.22558.7
Teen Wolf 20117.512507.6
The Punisher 20178.782498.5
Big Little Lies 20178.482478.5
The Wire 200292449.3
Gravity Falls 20129.12448.9
Spartacus 20108.542308.5
WandaVision 20217.932248.1
The Haunting of Hill House 20189.132238.6
The End of the F***ing World 20178.72208.1
This Is Us 20168.712118.7
SpongeBob SquarePants 19999.432048.2
Legion 20178.562038.2
Twin Peaks 19908.862038.8
Planet Earth II 20169.052039.5
Supergirl 20156.461956.2
Riverdale 20177.641946.8
Fleabag 20168.471948.7
Family Guy 19989.231928.1
Fringe 20088.741918.4
Suits 20118.731898.4
Brooklyn Nine-Nine 20138.771898.4
American Gods 20178.341847.7
Gotham 20148.931797.8
The Last Kingdom 20158.751788.4
24 20018.631758.3
Into the Badlands 20158.631748.0
Sons of Anarchy 20089.21738.5
House M.D. 20049.171718.7
Preacher 20168.561708.0
Watchmen 20197.141698.2
Silicon Valley 20149.241698.5
The Undoing 20207.981687.4
The Marvelous Mrs. Maisel 20179.041668.7
Fear the Walking Dead 20157.841656.9
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon 20148.691647.2
The Simpsons 198991648.6
Mr. Bean 19909.441638.5
Seinfeld 19899.141608.8
Modern Family 20098.861588.4
Homeland 20118.361568.3
Grimm 20118.431567.8
Black Sails 20148.781568.2