میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

100 فیلم برتر 30نما

فیلمامتیاز کاربران سینماتعداد رایامتیاز IMDb
Interstellar 20148.5915698.6
Inception 20108.6612388.8
The Dark Knight 20088.6311649.0
The Shawshank Redemption 19948.659199.3
Joker 20198.258598.4
The Godfather 19728.668189.2
Dunkirk 20177.37657.8
Forrest Gump 19948.67398.8
Léon: The Professional 19948.777358.5
Avengers: Endgame 20197.867278.4
La La Land 20167.717208.0
Avengers: Infinity War 20187.97078.4
Logan 20178.257018.1
Fight Club 19998.496868.8
The Prestige 20068.736378.5
Hacksaw Ridge 20168.446308.1
The Lizard 20048.655998.5
John Wick: Chapter 2 20178.135887.5
The Lord of the Rings: The Return of the King 20038.875848.9
12 Angry Men 19578.995809.0
The Wolf of Wall Street 20138.485748.2
Parasite 20198.315718.6
Pulp Fiction 19948.385698.9
Wonder Woman 20176.655617.4
Passengers 20168.115587.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 20018.95578.8
Tenet 20207.285557.4
Mad Max: Fury Road 20158.475348.1
Se7en 19958.655348.6
Deadpool 20168.15238.0
The Revenant 20158.415148.0
Arrival 20167.845067.9
The Hateful Eight 20158.454937.8
Titanic 19978.424907.8
Green Book 20188.664898.2
Once Upon a Time in Hollywood 20197.054807.6
The Lord of the Rings: The Two Towers 20028.924778.7
Suicide Squad 20166.594675.9
Shutter Island 20108.754658.2
Doctor Strange 20167.84597.5
A Separation 201184528.3
The Dark Knight Rises 20128.654508.4
Saving Private Ryan 19988.574498.6
Gladiator 20008.734488.5
Mother! 20177.264436.6
Schindler’s List 19938.424378.9
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 20178.194368.1
Whiplash 20148.644108.5
Coco 20178.484098.4
The Irishman 20198.224077.8
The Matrix 19998.674068.7
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 20177.884046.5
John Wick: Chapter 3 – Parabellum 20198.094047.4
The Imitation Game 20148.324048.0
Requiem for a Dream 20008.354038.3
Django Unchained 20128.694038.4
The Intouchables 20118.774028.5
2019 19177.693968.3
Get Out 20177.473957.7
Me Before You 20167.793947.4
The Departed 20068.513948.5
Taxi Driver 19768.093938.3
V for Vendetta 20058.383938.1
Soul 202093938.1
Nocturnal Animals 20167.933897.5
Deadpool 2 20187.993897.7
Oldboy 20038.163888.4
The Green Mile 19998.713868.6
The Platform 20197.963857.0
Knives Out 20198.083807.9
Memento 20008.343768.4
Baby Driver 20177.683757.6
One Flew Over the Cuckoo’s Nest 19758.863758.7
The Shape of Water 20176.813727.3
Her 20138.383628.0
Batman Begins 20058.633608.2
WALL·E 20088.863608.4
John Wick 20148.133587.4
Blade Runner 2049 20178.183578.0
The Silence of the Lambs 19918.243578.6
The Godfather: Part II 19748.683569.0
Prisoners 20138.63558.1
The Curious Case of Benjamin Button 20088.643547.8
Captain Marvel 20195.963536.8
The Fate of the Furious 20177.143486.6
Venom 20187.153486.7
Aquaman 20186.843456.9
The Boss Baby 20177.833446.3
Avatar 20098.183447.8
Wonder Woman 1984 20204.013395.4
The Brothers Grimsby 20167.83376.2
Allied 20167.893367.1
Justice League 20175.833356.1
Split 20167.493347.3
Thor: Ragnarok 20177.963347.9
Batman v Superman: Dawn of Justice 20166.473306.4
Black Panther 20187.023237.3
8 Mile 20028.373237.1
Life+1Day 20167.983228.2
Inglourious Basterds 20098.283208.3