میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

100 فیلم محبوب 30نما

فیلمامتیاز کاربران سینماامتیاز IMDb
Interstellar 20148868.588.6
Joker 20198048.268.4
Inception 20107508.658.8
Tenet 20205957.37.5
Parasite 20195718.38.6
Léon: The Professional 19945508.788.5
Green Book 20185388.658.2
The Dark Knight 20085258.639.0
The Shawshank Redemption 19945228.649.3
Forrest Gump 19945168.598.8
Avengers: Endgame 20195007.858.4
Once Upon a Time in Hollywood 20194857.087.6
Fight Club 19994738.478.8
2019 19174697.698.3
The Godfather 19724698.669.2
The Prestige 20064688.728.5
Soul 20204618.998.1
Shutter Island 20104618.758.2
Se7en 19954538.658.6
12 Angry Men 19574468.989.0
The Irishman 20194298.237.8
Pulp Fiction 19944198.378.9
Requiem for a Dream 20004178.338.3
Schindler’s List 19934038.398.9
The Platform 20194017.947.0
Knives Out 20194008.067.9
John Wick: Chapter 3 – Parabellum 20193958.077.4
The Wolf of Wall Street 20133848.488.2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 20013808.898.8
Ford v. Ferrari 20193778.888.1
The Lord of the Rings: The Return of the King 20033748.868.9
Marriage Story 20193737.497.9
Another Round 20203708.237.8
The Intouchables 20113688.778.5
The Departed 20063658.498.5
Oldboy 20033608.188.4
Eternal Sunshine of the Spotless Mind 20043558.438.3
The Pianist 20023508.788.5
The Gentlemen 20193488.157.8
The Green Mile 19993478.728.6
Her 20133458.378.0
Amélie 20013428.338.3
Memento 20003418.338.4
The Hateful Eight 20153408.447.8
Little Women 20193367.147.8
Saving Private Ryan 19983348.568.6
Capharnaüm (Capernaum) 201833288.4
Taxi Driver 19763308.078.2
The Lord of the Rings: The Two Towers 20023278.918.7
V for Vendetta 20053258.388.2
Django Unchained 20123238.78.4
One Flew Over the Cuckoo’s Nest 19753188.848.7
The Silence of the Lambs 19913158.238.6
Gladiator 20003148.728.5
The Revenant 20153128.48.0
The Lives of Others 20063068.718.4
Hacksaw Ridge 20163058.438.1
Life Is Beautiful 19973048.488.6
Whiplash 20143008.648.5
Prisoners 20132938.68.1
A Star Is Born 20182927.27.6
La La Land 20162927.78.0
The Curious Case of Benjamin Button 20082918.637.8
Gone Girl 20142888.198.1
Mad Max: Fury Road 20152858.478.1
The Matrix 19992848.658.7
The Godfather: Part II 19742838.679.0
The Dark Knight Rises 20122828.638.4
The Hunt 20122818.758.3
The Imitation Game 20142758.38.0
Passengers 20162738.137.0
The Lighthouse 20192707.627.5
Titanic 19972688.47.8
Avengers: Infinity War 20182657.898.4
Aquaman 20182616.916.9
WALL·E 20082608.858.4
Alita: Battle Angel 20192597.757.3
Toy Story 4 20192588.987.8
Inglourious Basterds 20092568.38.3
Jojo Rabbit 20192566.697.9
Nocturnal Animals 20162507.977.5
The Favourite 20182476.87.5
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 20182477.66.6
Memories of Murder 20032428.278.1
Uncut Gems 20192407.677.4
Goodfellas 19902398.378.7
El Camino: A Breaking Bad Movie 20192388.257.3
The Devil’s Advocate 19972348.47.5
Batman Begins 20052348.638.2
Mission: Impossible – Fallout 20182338.647.7
Dunkirk 20172327.317.8
Logan 20172318.248.1
American Beauty 19992298.518.3
Scarface 19832288.758.3
Incendies 20102288.068.3
Black Swan 20102278.248.0
Portrait of a Lady on Fire 20192277.598.1
The Good, the Bad and the Ugly 19662278.738.8
Venom 20182257.166.7
Zack Snyder’s Justice League 20212247.988.2