میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

100 فیلم محبوب 30نما

فیلمامتیاز کاربران سینماامتیاز IMDb
Interstellar 20149668.598.6
Joker 20198408.258.4
Inception 20108248.668.8
Tenet 20206357.287.4
Parasite 20196258.318.6
Léon: The Professional 19946128.778.5
Green Book 20185948.668.2
The Shawshank Redemption 19945738.659.3
Forrest Gump 19945628.68.8
The Dark Knight 20085608.649.0
Soul 202053698.1
Fight Club 19995298.488.8
Avengers: Endgame 20195187.868.4
The Godfather 19725158.669.2
Shutter Island 20105118.758.2
The Prestige 20065058.738.5
Once Upon a Time in Hollywood 20195047.057.6
2019 19175007.698.3
Se7en 19954968.658.6
12 Angry Men 19574878.999.0
Pulp Fiction 19944748.388.9
Another Round 20204668.327.8
Requiem for a Dream 20004568.358.3
The Irishman 20194518.227.8
Knives Out 20194518.087.9
The Platform 20194487.967.0
The Wolf of Wall Street 20134398.488.2
Schindler’s List 19934398.428.9
Oldboy 20034258.168.4
The Intouchables 20114148.778.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 20014108.98.8
Ford v. Ferrari 20194058.888.1
Marriage Story 20194017.517.9
Eternal Sunshine of the Spotless Mind 20043998.468.3
John Wick: Chapter 3 – Parabellum 20193968.097.4
The Lord of the Rings: The Return of the King 20033958.878.9
Her 20133938.388.0
The Pianist 20023938.778.5
Amélie 20013908.328.3
The Departed 20063898.518.5
Capharnaüm (Capernaum) 20183778.048.4
The Green Mile 19993778.718.6
Memento 20003758.338.4
Little Women 20193737.117.8
The Gentlemen 20193728.127.8
The Hateful Eight 20153698.467.8
Friends Reunion Special 20213658.558.1
V for Vendetta 20053628.388.1
Saving Private Ryan 19983618.578.6
Taxi Driver 19763598.098.3
The Silence of the Lambs 19913558.248.6
The Revenant 20153548.418.0
The Lives of Others 20063488.738.4
Django Unchained 20123488.698.4
Cruella 20213467.897.4
Gone Girl 20143458.188.1
Life Is Beautiful 19973448.488.6
One Flew Over the Cuckoo’s Nest 19753438.868.7
The Lord of the Rings: The Two Towers 20023428.928.7
Prisoners 20133408.68.1
Gladiator 20003378.738.5
Whiplash 20143378.648.5
Mad Max: Fury Road 20153348.478.1
La La Land 20163327.718.0
Hacksaw Ridge 20163308.448.1
The Curious Case of Benjamin Button 20083268.647.8
A Star Is Born 20183147.227.6
The Imitation Game 20143108.328.0
The Godfather: Part II 19743108.689.0
The Matrix 19993088.678.7
The Hunt 20123088.728.3
Passengers 20163088.117.0
The Dark Knight Rises 20123068.658.4
Titanic 19972998.427.8
Wrath of Man 20212938.437.2
Nocturnal Animals 20162917.937.5
Memories of Murder 20032898.38.1
Avengers: Infinity War 20182867.98.4
WALL·E 20082848.868.4
Zack Snyder’s Justice League 20212837.888.1
The Father 20202838.518.3
Inglourious Basterds 20092818.288.3
The Lighthouse 20192777.657.5
Alita: Battle Angel 20192777.727.3
The Devil’s Advocate 19972758.437.5
Aquaman 20182746.846.9
Jojo Rabbit 20192746.667.9
Raya and the Last Dragon 20212738.327.4
The Favourite 20182696.847.5
Toy Story 4 20192688.987.7
El Camino: A Breaking Bad Movie 20192688.227.3
Incendies 20102648.128.3
Uncut Gems 20192647.637.4
A Beautiful Mind 20012648.468.2
Black Swan 20102638.258.0
Portrait of a Lady on Fire 20192627.578.1
Goodfellas 19902628.378.7
Scarface 19832588.758.3
Batman Begins 20052568.638.2
Dunkirk 20172557.317.8