دانلود سریال Dark Matter 2024 (ماده تاریک) با تماشای آنلاین

Dark Matter 2024

ماده تاریک

 • امتیاز بدهید:

  • برای امتیاز‌دهی باید عضو باشید

 • ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ۰۹:۳۰

  اضافه شدن قسمت جدید

  قسمت هفتم از فصل اول

 • ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ۱۲:۲۰

  اضافه شدن پخش آنلاین

  اپیزود 6 فصل 1

فارسی

English

داستان این سریال که بر اساس کتاب پرفروش "ماده تاریک" اثر بلیک کراوچ ساخته شده درباره مرد خانواده ای بنام جیسون دسن است که به دنیای دیگری کشیده می شود که زندگی اش دیگر زندگی او نیست. تلاشش برای رسیدن به خانه و خانهواده اش او را به دنیاهایی می برد که هرگز تصورش را هم نمی کرد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۱۵:۲۴

چرا پخش آنلاین دیراضافه میشه؟ از دیروزه که برای دانلود اومده

نمایش اسپویل
۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۱۵:۴۱

درود به زودی اضافه خواهد شد.

نمایش اسپویل
۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۱۳:۲۳

از قسمت 3 و 4 کم کم داستان گیر کرد. ریتم کند و داستانی که پیش نمیره. بهش امیدوار بودم اما خراب شد.

نمایش اسپویل
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۵۰

دوستانی که من را به توهم توطئه متهم می کنم حتما توصیه می کنم سریال Lost را ببینند بعد همین سریال را ببینند تا متوجه بشوند که چقدر این سریال سطح پایین است . دقیقا مثل این می مونه شما بگی Sharon Stone بازیگر خوبی هست قطعا فیلم Basic Instinct این بازیگر عالیه ولی همین بازیگر در فیلم Recall قطعا مورد پسند شما نخواهد بود. اینجا هم دقیقا همین است Jennifer Connelly بازیگر بزرگی است بسیار عالی است ولی این سریال واقعا سطح پایین و تکراری و بی محتوی است . البته مقصر تمام اینها کارگردان است چون باید از بازیگران جوانتری بهره می برد بیشتر به نظر میاد کارگردان سریال را با یک مهمانی که بهش خوش گذشته اشتباه گرفته است قطعا در انتخاب بازیگر مشورت هایی کرده و کاملا انتخاب ها بر اساس سلایق شخصی بوده است .

نمایش اسپویل
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۳۲

توی این سالها، دیگه نمیشه به چنین کارهایی گفت ایده ی خلاقانه. موضوع سفر در زمان، دنیاهای موازی، و ابعاد دیگه، چیزیه که کم کم داره تبدیل به کلیشه میشه. این سریال هم کاملاً روی این کلیشه پیش میره. خلاقیت خاصی نداره، و پنج قسمتی اولی که تا امروز دیدم، مدام خودش رو تکرار میکنه و این تکرار باعث میشه که هربار ایرادها بیشتر دیده بشه و همه چیز غیر معقول تر به نظر برسه. به نظر میرسه حرف تازه ای برای گفتن نداره. مگر اینکه در ادامه متحول بشه. ضمن اینکه بازیگر نقش اول هم به شدت بد بازی میکنه و بازیگر قوی ای نیست.

نمایش اسپویل
۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۰۰:۲۶

دقیقا اینجوری است امیدوارم شما سریال Lost را کامل ببینید تا حرف من را متوجه بشوید اونجا واقعا دیگه سطح را بالا برده بعد در Avengers هم به صورت نرمال پرداخته شد ولی همین را وقتی در Flash فیلم پرداخته شد واقعا ازار دهنده بود دوز جهان موازی حدی داره در سریال Lost هم چنین شتابی داشت ولی اون موقع جذاب بود ولی الان واقعا دیگه ازار دهنده شده . کارگردان این سریال بسیار بد به موضوع پرداخته و حتی در سطح سریال های ابکی ابر قهرمانی هم نیست .

نمایش اسپویل
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۱۸

ژانر اصلی فیلم درامه که به اثر راونشناختی نزدیکتره تا علمی تخیلی. و درواقع قطعا ژانر این سریال علمی تخیلی نیست (هرچند که رسماً علمی تخیلی معرفی بشه) اگه من بخوام ژانری برای این سریال تعیین کنم، بدون شک بعد از درام، ژانر فانتزی رو انتخاب میکنم، چون هیچ پایه و اساس علمی ای در سناریو وجود نداره، حتی فرضیه های رد شده و بعید هم در داستان دیده نمیشه. مشخصه که مسئله ی جهان های موازی به نظرشون جالب اومده و صرفا خواستن سریالی در موردش بسازن. [فقط در مورد سریال، چون من کتاب رو نخوندم] * در هرصورت اون چیزی که بیننده تشخیص میده ملاکه، نه اون چیزی که سازنده ادعا میکنه. و خوبه که شما دوست عزیز نظر شخصی خودت رو داری. که حتی اگه غلط هم باشه، نتیجه ی تحلیل خودته و به همین دلیل ارزشمنده.

نمایش اسپویل
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ۰۱:۳۹

ممنون از نظرت چون من را محکوم به توهم توطئه می کردند ! بازی و سناریو انقدر بی ربط است که به هیچ عنوان در ژانر علمی تخیلی نمی گنجد و بیشتر یک اثر روانشناختی شخصی برای مخاطب خاص است . تشخیص من درام روانشناختی است ژانری که در تقسیم بندی فیلم هم دیده میشه .

نمایش اسپویل
۱۱ خرداد ۱۴۰۳ ۰۴:۵۲

شروع قسمت 5 یارو overdose کرد افلا تومنون 😂 من جدی می گم کتاب قطعا یک چیز دیگه بوده ولی کارگردان قشنگ داره در مورد اعتیاد تزریقی سریال می سازه

نمایش اسپویل
بیشتر