دانلود سریال The Boys 2019 (پسران) به‌همراه تماشای آنلاین

دانلود سریال The Boys 2019 (پسران) با تماشای آنلاین
پخش آنلاین
  • English Excerpt
خلاصه داستان

یک گروه از پارتیزان های جوان تصمیم به نابودی ابرقهرمانان فاسد می گیرد, زیرا روسای آنها را به سخره گرفته است.

A group of vigilantes set out to take down corrupt superheroes who abuse their superpowers.

اضافه شدن پخش آنلاین قسمت هشتم فصل دوم اضافه شد 01 دی 1399
اضافه شدن کیفیت جدید اپیزود 08 از فصل 02 با کیفیت 720p & 1080p WEB-DL 30nama و x265 10bit 1080p WEBRip 6CH PSA 18 مهر 1399
دانلود
زیرنویس
مقالات و اخبار
لینک‌های 

دانلود سریال پسران ۲۰۱۹

فصل: 1

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: BluRay 1080p

میانگین حجم: 943 MB

انکودر: 30nama

فصل: 1

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: x265 BluRay 1080p

میانگین حجم: 849 MB

انکودر: 30nama

فصل: 1

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: BluRay 720p

میانگین حجم: 511 MB

انکودر: 30nama

فصل: 1

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: x265 BluRay 720p

میانگین حجم: 407 MB

انکودر: 30nama

فصل: 2

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: WEB-DL 1080p

میانگین حجم: 974 MB

انکودر: 30nama

فصل: 2

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: x265 WEBRip 1080p

میانگین حجم: 642 MB

انکودر: PSA

فصل: 2

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: WEB-DL 720p

میانگین حجم: 522 MB

انکودر: 30nama

فصل: 2

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: WEB-DL 480p

میانگین حجم: 323 MB

انکودر: RMTeam

فصل: 2

تعداد قسمت: 8

آخرین قسمت: 8

کیفیت: x265 WEBRip 720p

میانگین حجم: 294 MB

انکودر: PSA

فصل: 1

زبان: فارسی

کیفیت: تمام کیفیت ها

فصل: 1

زبان: انگلیسی

کیفیت: تمام کیفیت ها

فصل: 2

زبان: فارسی

کیفیت: تمام کیفیت ها

فصل: 2

زبان: انگلیسی

کیفیت: تمام کیفیت ها

نقد و بررسی
اخبار
ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

Alireza.Zohrab.999 پروفایل 26 آبان 1399
پاسخ به دیدگاه

فصل اول به خودم گفتم عععع پسر چه خفن. چه اپیزودای پرمغزی چه خلاقیت و ایده ای که با 4 قسمت دوم نظرم هی منفی تر شد. فصل 2 ولی بشدت ناامیدم کرد. حتی دیگه رغبت نداشتم یک اپیزود رو کامل ببینم. جز قسمت اخر که اونم نسبتا ضعیف بود فقط قسمت اومدن لمپ لایتر بود که منو عین اون اولاش ارضا کرد.

نمایش دیدگاه
Deutsch پروفایل 14 آبان 1399
پاسخ به دیدگاه

نظر من اینکه خط داستانی فصل اولش بهتر و منسجم تر بود . از فصل دو خیلی خوشم نیومد.
5/10

نمایش دیدگاه
amirrezaebra پروفایل 12 آبان 1399 حاوی اسپویل
پاسخ به دیدگاه

فصل دوم بلاخره اومد!
به شخصه از دیدن فصل دوم سریال مانند فصل یک لذت بردم.فضای سریال نسبت به فصل یک آرام تر بود و شخصیت های جدید سریال را جذابتر از قبل کرد ولی چند نکته هست که نمی شود از آن چشم پوشی کرد:
(حاوی اسپویل):
در قسمت اول متوجه میشویم که بوچر،فرنچی،هیویی،کمیمکو و M.M را به عنوان Super Terrorist در اخبار معرفی میکنند ولی در اکثر سکانس ها آنها را در پارک یا شهر می بینیم که با خیال راحت دارن راه میروند که به نظر من یکی از اشتباه های سریال بود.
در قسمت اول سر مامور CIA که داشت درمورد Vought و Compound V صحبت میکرد یه دفعه ای میترکه و این قضیه ترکیدن سر ادامه پیدا میکنه تا قسمت 7 و ما تا اون موقغ هیچ قطعیتی نداریم که کار کی میتونه باشه تا اینکه در پایان قسمت 8 متوجه میشویم که
Victoria Neuman خودش یک supervillain هست و اینجاست که یه سوال پیش میاد اگر تمام “ترکیدن سر” ها رو به این شخص نسبت دهیم یک با یک تناقصی روبه رو هستیم. مامور CIA در قسمت اول داشت علیه Vought کار میکرد که سرش ترکید و قسمت هفتم هم در کنگره علیه Vought داشتند تصمیم گیری میکردند که اون اتفاق اقتاد Neuman . با بوچر و بقیه هم علیه Vought داشت همکاری میکرد و از طرفی خودش هم در تلویزیون و در اعتراضات جمعی داشت شرکت میکرد.ِیعنی هم علیه شرکت هست و هم داره با شرکت همکاری میکنه ولی هیچ دلیل منطقی به جز اینکه بخواهد اعتماد دو طرف را بدست بیاورد نیست. او همچنین فرصت کشتن تمام گروه از بوچر تا هیویی را هم داشت که برای سواله که چرا اینکار رو نکرد؟
(بخش بعدی رو در کامنت بعدی میزارم)

نمایش دیدگاه
amirrezaebra پروفایل 12 آبان 1399 حاوی اسپویل
پاسخ به دیدگاه

نکته بعدی: در سکانس مرگ بکا، بکا به بوچر التماس میکند که بلایی سر رایان نیاورد و او را نکشد ولی دقیقا بعد مرگ او بوچر با آن میله آهنین آماده بود که رایان را بکشد و خدا میدونه اگه همو الندر نمی اومد چه اتفاقی می افتاد و جالب تر از اون اینه که خدا میدونه هوم لندر میخواست چه بلایی سر رایان بیاره بعد از اتفاقی که برای استرم فرانت افتاد و این چیزیه که کمتر بهش پرداخته شده، هوم لندر و بوچر هر دو نزدیکترین افرادشان را از دست دادن اون هم بخاطر رایان(البته برای بکا اتفاقی بود) و هر دو به شدت عصبانی هستند. در این لحظه رایان اگر پیش هر کدوم از دو طرف بره معلوم نیست چه اتفاقی براش بیوفته ولی باز میره پیش بوچر.چرا؟ البته باید این رو در نظر بگیریم که بوچر بعدا نفرتش رو نسبت به رایان از بین برد ولی باز هم برای من سوال هست.
نکته آخر: در سکانس های آخر همو لندر را میبینیم که با جلمه I Can Do Whatever I Want تموم میکنه که کاملا برعکسه اون هر کاری که دلش بخواهد رو دیگه نمی تونه انجام بده، این هوم لندر با هوم لندر فصل یک کاملا فرق داره، در اصل اون با یک فروپاشی درونی رویه رو شده،( 1-بلایی که استرم فرانت اومد 2-جدا شدن از رایان 3-تحقیر توسط مردم 4-خیانت Meave به او ) مشکل اینجاست که Meave بعد از نشان دادن فیلم سقوط هواپیما به هوم لندر و تهدید او به پخش فیلم ، هوم لندر میگه که ” اگه اینکار رو بکنی من همه چیز و همه کس رو نابود میکنم” و Meave میگه” دیگه هیچ کس تو رو دوست نخواهد داشت” و بعد هوم لندر صدایی تو ذهنش میاد که مردم دارن فریاد میکشن هوم لندر و به شهرت و اعتباری که پیش مردم داره فکر میکنه( البته اینجا یک سوال دیگه هم پیش میاد، بعد از اینکه مدارکی علیه استرم فرانت در رسانه ها پخش شد و اینکه هردوی آنها در اعتراض علیه Vought شرکت داشتن، آیا هنوز اعتباری برای او مانده که بخواهد نگران آن باشد؟) و بعد دیگه بخیال میشه که این سکانس با سکانس قسمت چهارم کاملا تناقص داره، جایی که هوم لندر به Doppelganger میگه I don’t Every one To Love Me و اون رو میکشه.
این نکاتی بود که گفتنش رو ضروری دونستم ولی در کل سریال The Boys یکی از بهترین سریال هایی هست که دیدیم و برای فصل لحظه شماری میکنم و این رو میدونم که قراره به یکی از بهترین سریال های دنیا تبدیل بشه

نمایش دیدگاه
farazpy پروفایل 27 آذر 1399
پاسخ به دیدگاه

واقعیت در این بحران سریال های بد (از نظر من ) این جزو خوب ها بود ولی فوق العاده نبود ولی نکاتی که اشاره کردی درست بود

نمایش دیدگاه
590 پروفایل 27 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

در عالی بودن این سریال شکی نیست و خیلی دوستش دارم، اما اینکه اکثر دوستان فصل دوم رو اینقدر ستایش میکنند رو درک نمیکنم.
از اونجایی که ژانر سریال علمی-تخیلی هستش، آدم چشمش رو به روی خیلی از اتفاقات میبنده و میتونه کنار بیاد، خود بنده از رخ دادن اتفاق‌های شانسی در فیلم و سریال و … بیزارم، ولی خب به خاطر ژانر فیلم تا حدودی میشه ازشون چشم پوشی کرد.

توی فصل یک اتفاق‌های شانسی چند تایی رخ داد، مخصوصاً دیدار اول هیووی و استارلایت. اما توی فصل دوم به قدری اتفاق میفتند که کل سریال از منطق روایی در میاد و نمیشه چشم پوشی کرد ازشون. هر 10 دقیقه یک اتفاق شانسی و یا بی دلیل میفته تا داستان شکل بگیره!! از نظر بنده این ضعف نویسنده‌ها رو میرسونه و باعث میشه من نتونم این فصل رو بهتر از قبلی ببینم. اما بیشتر از همه تعجب میکنم چرا این موارد به چشم بقیه نمیاد و براتون مهم نیستند! شاید به خاطر قسمتهای 7 و 8 که هیجانی درست شدند، چنین اتفاقی افتاده، نمیدونم.

اما به نظرم فصل دوم از یک نظر بالاتر و بهتر از قبلی هستش، و اون مسائل بحث شده در طول فصل و دیالوگ‌های بیشتر و خوبترش هستش، که برای جلوگیری از اسپویل شدن، توی کامنت بعدی میگمشون. نمیدونم چند نفر متوجه این مسائل شدند، اما چون توی کامنت‌ها و جاهای دیگه ندیدم در موردش صحبت کنند، گفتم بگمشون شاید برای برخیها جالب باشند.

نمایش دیدگاه
590 پروفایل 27 مهر 1399 حاوی اسپویل
پاسخ به دیدگاه

حاوی اسپویل:

مورد سوم که حدس میزنم کمتر به چشم اومده باشه، مسائل سیاسی سریال هستش. سازندگان سریال بر خلاف اتفاقهای شانسی و ناشیانه سریال، توی این زمینه کمی خلاقیت نشون دادند و پیامهای پنهانی خودشون رو با زیرکی وارد سریال کردند، که مبارزه بین حذب جمهوری‌خواه و دموکرات هستش.
توی فصل اول اشارات کوچیکی میشه اما تو فصل دوم کاملاً بهش میپردازند. البته معلومه که سازندگان طرف دموکرات‌هارو گرفتند و سعی توی تخریب حذب مخالف داشتند.
هوم‌لندر نماد نژادپرستی و ناسیونالیسم آمریکایی هستش، و وقتی استورم‌فرانت بعنوان یک نازی معرفی میشه، کل حذب جمهوری‌خواه رو میخواند نژاد پرست و جنگ ستیز نشون بدند که تنها قراره باعث نابودی همه بشند.
در نقطه مقابل دموکراتها همه آدمهای خوبی هستند و قراره از ارزشهای کشور و بطور کل انسانیت دفاع کنند.
مورد دیگه‌ای که بهش میتازند بحث ممنوعیت ورود مهاجران هستش، چرا که اونهارو اغلب به چشم تخریب‌گر منافع ملی میبینند (همونایی که ازشون با ابرشرور نام میبردند که باید نابود بشند). و اینکه گاهی اوقات از طریق رسانه و … باعث اثرگذاری روی مردم و به نوعی شستشوی مغزها میشند تا نسبت به یک نژاد و یا مذهب و گروه خاصی نفرت پیدا کنند (همون اتفاقی که توی قسمت 7 افتاد، و به نظرم بسیار عالی به تصویر کشیدند این مسئله رو. که خب البته این دست سوء‌استفاده‌ها از طرف هر جناح و حذبی میتونه صورت بگیره).
اما در آخر جالبه میخواستند نشون بدند بر این عقیده هستند میشه به بچه‌های نسل بعد جمهوری‌خواه امیدوار بود که با آموزش درست، راه والدین خودشون رو تکرار نکنند و به اصطلاح آدم بار بیاند!

در کل سریال عالی و فوق‌العاده‌ای هستش و فقط اینکه امیدوارم در فصلهای بعدی کمتر شاهد رخ دادن اتفاقات شانسی باشم.

نمایش دیدگاه
590 پروفایل 27 مهر 1399 حاوی اسپویل
پاسخ به دیدگاه

حاوی اسپویل:

توی فصل اول، مسائلی همچون اثر پدر هیووی روی شخصیت پسرش که میخواست اون هم مثل خودش یک آدم شکست خورده باقی بمونه و سرنوشت رو قبول کنه، مشکلات زنان در جامعه و مخصوصاً محل کار، برخی استفاده‌های نادرست از مذهب، اینکه توی جامعه باید نقاب مصنوعی به صورت زد و خود اصلیمون نباشیم تا به اصطلاح کارمون راه بیفته و .. نمایش داده شدند.

توی فصل دوم اولین چیزی که به چشم میخوره، دیالوگهای استورم‌فرانت هستش که تمام اون مسائلی که در فصل اول ازشون نام بردم رو نادرست میدونه و بر این باوره که نباید تسلیم اونها شد.
مورد دوم نحوه تربیت بچه‌ها هستش، اونطور که رایان و استارلایت بزرگ شدند، بر اساس یک مشت دروغ بود، مشکل چنین تربیتی این هستش که بالاخره فرد با واقعیت‌های دنیا روبرو میشه، و درست نیست اونطور چشم و گوش بسته بمونند. اما در نقطه مقابل نحوه تربیت بوچر و برادرش رو میبینیم که پدرشون تصمیم گرفته بود برای آماده‌سازی فرزندانش در رویارویی با مشکلات آینده و جامعه، بهشون بیش از حد فشار بیاره که خب این هم درست نیست و باعث شد برادر بوچر جونش رو از دست بده. متاسفانه اکثر ما آدمها تعادل رو به درستی رعایت نمیکنیم.
مورد سوم که مهمتر از بقیه موارد هستش در کامنت بعدی…

نمایش دیدگاه
Haniii68 پروفایل 25 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

فقط نصیحت بوچر به رایان :))) Don’t be a cunt :))))))

نمایش دیدگاه
niousha.sa پروفایل 23 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

خیلی لذت بردم و خیلییییییییییی قابل تامل بود. عین تمام سیاست های کثیف توی همه نقاط دنیا. و اینکه نباید فکر کرد اگر یه چیزی از بیرون قشنگه حتما از درون هم قشنگه کلا سریالش مصداقی از خیلی چیزا میتونه باشه پیشنهاد می کنم ببینین “و حالا دقیق یادم نیست ولی یه صحنه توی اونجرز بود که قهرمانه میزنه یه خونه رو خراب می کنه که مثلا آدم بدها رو بگیره ولی خب خراب می کنه و مردم ترسیدن و… و منم همونجا فک کردم “گه قطعا خیلیامون راجع بهش فک کردیم” که خب این مردم بی گناهی که وسط مسخره بازیای اینا میمیرن چی؟؟ خیلی مبتکرانه بود:))))”

نمایش دیدگاه
Nezgul پروفایل 23 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

کلا فصل اول رو به عنوان prologue در نظر بگیرید…اما فصل دوم فوق‌العاده س

نمایش دیدگاه
REZACINAMAMOVIELOVEXX پروفایل 21 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

عالی عالی فوق العاده واقعا عاشق این سریال شدم لطفا هرکی میخواد ببینه اول ژانر و داستانشو بخونه بعد نظر منفی بده ❤ این سریال واقعا عالی و جذاب و خوبه

نمایش دیدگاه
m0hamadzadeh پروفایل 20 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

فقط قسمت اخر
اخر اپیزود
اون حرکت هوملندر اون بالا
:))))))))))

نمایش دیدگاه
REZACINAMAMOVIELOVEXX پروفایل 9 آبان 1399
پاسخ به دیدگاه

میتونم بگم یعنی هوملندر با اون حرکتش رسما رید بع تمام الگو های ابرقهرمانی😂😂😂😂

نمایش دیدگاه
Amirbaa پروفایل 30 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

بد جای داشت میزد 🤣🤣🤣🤣🤣

نمایش دیدگاه
SonofHatred پروفایل 29 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

قرار بود این حرکتشو تو فضا کنار کره زمین انجام بده😐😂

نمایش دیدگاه
hossein222 پروفایل 19 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

عالیه، توصیه میشه جهت تماشا
کاش فصل سه زودتر ریلیز شه تا قبل از اینکه کرونا بکشمون

نمایش دیدگاه
brucewaynehaghighi پروفایل 19 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

دوستانی که فصل دوم رو دیدن ، آخر فصل خیلی جای حساسی تموم میشه؟؟

نمایش دیدگاه
MR.ROBOT4EVER پروفایل 21 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

خیلی خوب بود ولی آخر فصل دوم نسبت به فصل اول تعلیق کمتری داره در هر صورت بی صبراانه منتظر فصل بعدی هستم

نمایش دیدگاه
brucewaynehaghighi پروفایل 21 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

الان قسمت 5 رو باید شروع کنم تا الان که خیلی خوبه 👌🏻👌🏻❤❤

نمایش دیدگاه
Amirbaa پروفایل 19 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

فصل اخر تارانتینو بود :))))

نمایش دیدگاه
REZACINAMAMOVIELOVEXX پروفایل 22 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

موافقم باهات🤣🤣👍

نمایش دیدگاه
rezafilmbaz پروفایل 19 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

شاهکاری روایتی هه خشن و خونین و تنش زا
با شخصیت های بسیار عالی که ارتباطشون مخصوصا گروه تو این فصل بیشتر شد
فصل دوم هم سرگرم کننده و جذاب بود که در این فصل بیشتر از شخصیت های بوچر و کیمیکو فهمیدیم
و اون وعده ی خونین بودن زیاد فصل دوم هم که دادند واقعا ما دیدیم
دو شخصیت هوم لندر و بوچر بهترین شخصیت های این فصل
و بهترین زوج هم شخصیت های فرنچی و کیمیکو در این فصل بودند
داستانی بسیار عالی و مهم با روایتی خونین و خشن و چیز های عجیب فوق العاده و صحنه های عالیی دیگری که در فصل دوم دیدم
فصل دوم ادامه ی موفقیت فصل اول بود که در این فصل تقویت هم شد.منتظر فصل سوم این شاهکار هستم

نمایش دیدگاه
13amir82ali پروفایل 19 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

قسمت ۸ رسما مغز منم ترکوند. الان میتونم بگم حرکت آمازون واسه پخش هفتگی قسمت های این سریال کاملا منطقی بنظر میاد. فقط امیدوارم فصل های بعدی هم همینجور توی اوج ادامه بدن

نمایش دیدگاه
Amirbaa پروفایل 18 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

قسمت ۷ فصل ۲ عجب مغزی بود -ـ- پشمام 😐

نمایش دیدگاه
Alirr76 پروفایل 18 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

فقط میتونم بگم پشمام با قسمت آخر ترکوندن رسما
دو تا فصل فوق العاده امیدوارم همین طور پیش بره بهترین سریال ابرقهرمانی بدون شک
هر کسی ندیده پیشنهاد میشه

نمایش دیدگاه
AMIR7447 پروفایل 18 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

عالی بود فصل دو حرف نداشت …..

نمایش دیدگاه
koorosh_salarian پروفایل 18 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

خیلی خوب تمام شد… فصل دوم عالی بود قسمت آخر هم بی نظیر

نمایش دیدگاه
hedayat6801 پروفایل 18 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

خوب و دیدنیه

نمایش دیدگاه
AJAX JR پروفایل 18 مهر 1399
پاسخ به دیدگاه

دوستانی که فصل 2 رو هنوز ندیدن. اولاش رو با خونسردی ببینین چون قسمت 7 و 8 کرک و پراتون میریزه. حس میکنم 8.7 واس این سریال یکم کمه. فقط امیدوارم خیلی الکی کشش ندن و همین روال رو طی کنه.

نمایش دیدگاه