میدونستی برای دسترسی سریع و بدون فیلتر شکن میتونی از اپلیکیشن ویندوز و مک ۳۰نما استفاده کنی؟

دانلود برنامه

دانلود مستند The World at War 1973

دانلود مستند The World at War 1973
  • English Excerpt
خلاصه داستان

این مستند در مورد جنگ جهانی دوم می باشد.جنگ جهانی دوم بزرگ‌ترین و پرتلفات‌ترین جنگ در تاریخ جهان است. آلمان در ۱ سپتامبر، ۱۹۳۹ به لهستان حمله کرد، این تاریخ متداول آغاز جنگ جهانی دوم در غرب است. منابع دیگر حمله ژاپن به چین را در ۷ ژوئیه، ۱۹۳۷، آغاز جنگ می‌دانند، و همچنین حمله ژاپن به منچوری که در ۱۹۳۱ انجام شده بود نیز به نوعی یکی از مقدمات جنگ جهانی دوم بود.

A series of documentaries about World War II.

اضافه شدن انکود اختصاصی سی نما اضافه شد ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۳۲
دانلود
زیرنویس

برای دانلود باید مشترک طلایی باشید. وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

زبان: فارسی

کیفیت: تمام کیفیت ها

زبان: انگلیسی

کیفیت: تمام کیفیت ها

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.

دیدگاه های ارسال شده

ehsan_mehrabi پروفایل 17 اردیبهشت 1399
پاسخ به دیدگاه

زنده باد هیتلر…

نمایش دیدگاه
sonsky7 پروفایل 8 دی 1399
پاسخ به دیدگاه

مرده باد هیتلر و تفکر هیتلر

نمایش دیدگاه
mandaliii پروفایل 2 تیر 1400
پاسخ به دیدگاه

شما تحت تاثیر افکار عمومی و منابع اطلاعاتی و فیلم های متاثر کننده قرار نگیر ، واقعیت این است که تاریخ را فاتحان می نویسند و سیاست همیشه با پرده به ما مردم عادی عرضه شده ، از نظر شخصیتی هیتلر از دیگر روسای جنگ سرتر بوده است ، فقط با دیدن یک مصاحبه از او می فهمید نمی توان راحت برچسب بهش زد و ثانیا جنایات انگلیس و روسیه در تاریخ جهان بی سابقه است که از بدو ابتدا استعمار کرده اند و عامل شکست و عدم پیشرفت و جنگ و کشتار های کشور های دیگر از جمله ی استعمار های فراوان و قحطی های تاریخ معاصر ایران اند، با این موضوع، هیتلر که علیه انان به مبارزه بر خواسته است هنوز هم بد است؟؟؟؟ او نخستین فردی بود که کالبد شکافی حیوانات زنده در دانشگاه ها را ممنوع کرد جنایتی که هنوز هم نادیده گرفته می شود و گیاهخوار بود پس انسانیت را در حق حیوانات اجرا کرده است و اما ایا در حق انسان ها اجرا کرد؟ هنوز سریع جواب می دهید هولوکاست؟ روزولت را چرا با نام قاتل بزرگ نشنیده ایم کسی که هیروشیما و ناکازاکی را بمباران کرد؟ کشتار ژاپن شاید واجب بود که به خوردمان دادند متفقین کار لازم را می کنند…(فیلم زندگی زیباست ) را اگر دیدید (انیمه گورستان کرم های شب تاب) را نیز ببینید که قضاوت درست باشد اما مهم نیست قضاوت ما در نهایت چیست، هدف اگاهیست….

نمایش دیدگاه
rasool.dvp پروفایل 28 آبان 1400
پاسخ به دیدگاه

سلام. به شما افتخار میکنم. امثال شما بیش باد…

نمایش دیدگاه
mtv98 پروفایل 28 مرداد 1399
پاسخ به دیدگاه

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
با هیتلر محشور شی انشالله

نمایش دیدگاه
kaveh1 پروفایل 22 دی 1397
پاسخ به دیدگاه

واقعا مستند بی نظیر وکاملی هست

نمایش دیدگاه
ramin.90 پروفایل 4 دی 1397
پاسخ به دیدگاه

قسمت شش یا هفت که مرتبط با حملات ژاپن هست خیلی جالبه،یک جا هی پشت هم فتوحات ژاپن را لارنس الیویر نام میبره،بعد پشتت تصویر خوشحالی ژاپنیا رو نشون میده،هفت هشت بار این کار تکرار میکنه و خیلی کمدی جالبی شکل میگیره.مشکل اساسی اکثر این مستندها(که البته بخاطر ملاحظات سیاسیه)جنگ را فقط از نگاه فاتحین میبینن و البته همیشه گفته شده که تاریخ را فاتحان می نویسند ،البته شاید مواردی هم باشه که این سمت ماجرا را هم که کشورای متحد مثل ایتالیا،ژاپن و المان بودند را با نگاه بیطرفانه تری بیان کرده باشند و من ندیده باشم اون فیلم هارو.

نمایش دیدگاه
Cpt.sin پروفایل 4 آذر 1397
پاسخ به دیدگاه

واقعا عالیه…نمیشه ایرادی از این مستند گرفت…برخلاف بقیه ی مستندا و فیلما درمورد جنگ جهانی بدون گرایش به کشور خاصی همه چیزو گفته

نمایش دیدگاه
saeedbibak پروفایل 2 آذر 1397
پاسخ به دیدگاه

آرشیو تصاویر خیلی کامل از وقایع جنگ، تلاش برای نشون دادن انگیزه ها و صحبت با تمام طرفین(حتی افسران هیتلر) از نکاتی هست که این مستند رو برجسته کرده.

نمایش دیدگاه
bahramn983 پروفایل 3 آذر 1397
پاسخ به دیدگاه

اين همون مستندي ه از من و تو پخش شد؟!؟

نمایش دیدگاه
AzMovie30 پروفایل 17 مهر 1397
پاسخ به دیدگاه

فوق العادست این مستند. !

نمایش دیدگاه