news-background
news-background

اولین پوستر فیلم Joker: Folie à Deux رونمایی شد؛ تاریخ پخش تریلر

پوستر «جوکر ۲» رونمایی شد.

«تاد فیلیپس» اولین پوستر رسمی فیلم «جوکر: جنون مشترک» (Joker: Folie á Deux) با بازی «واکین فینیکس» و «لیدی گاگا» را رونمایی کرد. این دنباله یک فیلم موزیکال است و در ماه اکتبر اکران خواهد شد. فیلیپس در اینستاگرام می‌نویسد: «اولین تریلر ۹ آوریل از راه می‌رسد.» روی پوستر فیلم جمله «دنیا یک صحنه نمایش است.» نقش بسته است.

از داستان «جوکر ۲» جزئیات دقیقی در دست نیست اما «واکین فینیکس» در نقش «آرتور فلک» یا «جوکر» و «لیدی گاگا» در نقش «هارلی کویین» ظاهر خواهند شد. «کاترین کینر»، «برندن گلیسون»، و «زاسی بیتس» دیگر بازیگران این دنباله خواهند بود.

«ورایتی» فاش کرده است که دنباله «جوکر» با بازی «واکین فینیکس» و «لیدی گاگا» با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شده است. «جوکر» اول که بیش از ۱ میلیارد دلار در سراسر دنیا فروخت با ۶۰ میلیون دلار ساخته شده بود. آن فیلم نامزد ۱۱ جایزه اسکار شد و برنده بهترین بازیگر مرد نقش اول برای فینیکس شد.

دو هفته پیش گزارش شد که دست کم ۱۵ ترانه محبوب در این فیلم بازخوانی شده است. یکی از این ترانه‌ها «این سرگرمی است» (That’s Entertainment) از موزیکال «بند واگن» (The Band Wagon) سال ۱۹۵۳ است اما انتظار می‌رود «لیدی گاگا» ترانه‌های اریجینالی برای این دنباله ساخته باشد.

«زاسی بیتس» که نقش همسایه «آرتور فلک» را تکرار می‌کند مانند شر گفته بود مخاطبین «جنون مشترک» غافلگیر خواهند شد: «فکر می‌کنم مردم غافلگیر شوند. آن چیزی نیست که انتظار دارند، با توجه به اینکه موزیکال است. به شکل موزیکال بیان می‌کنیم و در زندگی روزمره خود می‌رقصیم. فکر می‌کنم خیلی خوب جواب می‌دهد.»

«جوکر: جنون مشترک» در حال حاضر قرار است ۴ اکتبر ۲۰۲۴ اکران شود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید