news-background
news-background

ترامپ: تیلور سوییفت با قانونی که من امضاء کردم «این همه پول» به دست آورد

رئیس جمهور پیشین ایالات متحده یک بار دیگر درباره سوییفت اظهار نظر کرد.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا یکشنبه این هفته در شبکه اجتماعی «تروث سوشال» یک بار دیگر درباره «تیلور سوییفت» خواننده و بازیگر محبوب اظهار نظر کرد. او ادعا می‌کند که با امضای «قانون مدرنسازی موسیقی» در سال ۲۰۱۸ باعث شده سوییفت «این همه پول» به دست آورده است. ترامپ با چنین بیانیه‌هایی سعی می‌کند بعضی از هواداران خواننده پاپ را برای انتخابات پیش رو در سال ۲۰۲۴ به سمت خود بکشاند.

ترامپ می‌گوید «غیرقابل‌تصور» است که سوییفت طی ماه‌های آینده از رقیبش «جو بایدن» حمایت کند که برای او «هیچ کاری» نکرده است. او حتی از «تراویس کلسی» دوست پسر سوییفت ستایش می‌کند و می‌نویسد: «من قانون مدرنسازی موسیقی را برای تیلور سوییفت و همه هنرمندان دیگر امضاء کردم و مسئولش بودم. جو بایدن برای تیلور هیچ کاری نکرده و هرگز نخواهد کرد. امکان ندارد که او از جو بایدن حقه‌باز حمایت کند که بدترین و فاسدترین رئیس جمهور تاریخ کشور ماست، و به مردی وفادار نباشد که باعث شده این همه پول به دست آورد. جدا از این، از دوست پسرش تراویس خوشم می‌آید، هرچند او ممکن است لیبرال باشد و نتواند من را تحمل کند!»

قانونی که ترامپ در سال ۲۰۱۸ امضاء کرد برای پرداخت پاداش به هنرمندانی طراحی شده بود که آثار آن‌ها در پلتفرم‌های اینترنتی پخش می‌شود. سوییفت ۳۴ ساله که یکشنبه شب از ژاپن به لاس وگاس سفر کرد تا سوپر بول پنجاه و هشتم و بازی کلسی را ببیند، هنوز از نامزدهای ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ حمایت نکرده است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید